Sayfa 140/157 ÝlkÝlk ... 4090130138139140141142150 ... SonSon
Arama sonucu : 1249 madde; 1,113 - 1,120 arasý.

Konu: ASYAB - Asya Katýlým Bankasý A.Þ.

1.  Alýntý Originally Posted by akmann Yazýyý Oku
    Bir miktar benimde riske atabileceðim ufak bir birikimim var. Makul bir fiyat olur ise asyab yüzdelerinizden bur miktar alýp beklemeyi düþünüyorum.

SM-G955F cihazýmdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hisselerimin bir bölümünü satmayý düþünüyorum.
    ilgelinirseniz [email protected] dan iletiþime geçebilirsiniz.

2. 1 TL den 41000 hisse satýlýktýr

3. ASYAB hisselerimin 80.000 adeti 1,25 TL fiyatla satýlýktýr. Ýlgilenenler bana özel mesaj atarak ulaþabilir.

4. var mý geliþme veya herhangi bir beklenti

5. 42.000 adet hissem tanesi 55 kuruþtan satýlýktýr. Lütfen pazarlýk için kimse yazmasýn, fiyatý kendine uygun bulan arkadaþlar yazarsa daha iyi olur.

6. millete kuru ekmeki çok görenler bizi de kuru ekmek e talim ettiriyor.
    Kuru ekmek yiyorsa aç deðildir' diyen AKP'li Þahin Tin, yediði yemeklerin ücretini belediyeye yazdýrmýþ
    “Kuru ekmek yiyorsalar aç deðiller demektir" sözleri ile tepkilerin odaðý olan AKP’li Denizli Milletvekili Þahin Tin'in, yediði kebaplarýn ücretini (215.00.tl) Denizli'nin Çivril Belediye Baþkanlýðýâna yazdýrdýðý ortaya çýktý.

Boðazýnda kalsýn...
    NE ELBÝSELER GÖRDÜM,ÝÇÝNDE ÝNSAN YOK ; NE ÝNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBÝSE YOK...

8. bu forumda yolsuzlukla, zimmetine para geçirmek dolandýrýcýlýkla ilgili yazýlar yazýnca bir çok arkadaþlardan tepki görür gerçek dýþý olduðuna dahil bilgi yazar hakaret ederlerdi. halada çoðu daha ayný kafada görmüyor duymuyor kulaklarýný kapýyor tarým kredi müdürü dünya kadar yolsuzluk yapmýþ kredi çeken çiftçiye ihtiyacý olan örnek 100 tl kredi vermiþse 120.150 tl çekmiþ gibi göstermiþ aradaki farký cebe koymuþ çiftçiye de 120-150 ödetmiþ gübrede ,yemde ilaçta ayný iþlemi uygulamýþ ibb ihalede yolsuzluk yapýlmýþ belediye zarara ugramýþ 4 kiþi hakkýnda dava açýlýyor vali izin vermiyor cumhur baþkaný üzerinde 2 yýl geçmiþ uyduruk dosyalar diyor býrakýnda yargý karar versin uyduruk olduguna.............

Sayfa 140/157 ÝlkÝlk ... 4090130138139140141142150 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •