Sayfa 152/157 İlkİlk ... 52102142150151152153154 ... SonSon
Arama sonucu : 1249 madde; 1,209 - 1,216 arası.

Konu: ASYAB - Asya Katılım Bankası A.Ş.

1. ne oldu ............. başkan değişti 3.5 kişi hemen yani başkandan bir beklenti beklediler.......... bunlar amirlerinden almış bir ders o ne derse o oluk akılları ve iradeleri tutsak ancak yer içer yatarlar başka bir iş yapmazlar talimat gelene kadar midelerini doldururlar aç gözlüler miğdeyi tıka basa doldurduktan sonra kusmuk yapar mideyi boşaltır tekrar yerler tekrar doldururlar çün ki yemeyi çok seviyorlar ..

2. ülkemizin her yerinde orman yangını var yangında zarar gören tüm vatandaşlarımıza ALLAH yardım etsin. haberlerde takip ediyorum iran 1 uçak 2 helikopter gönderiyor bir iş adamının girişimleri ile kabul etmiyoruz sebebi yanğın söndürmek için bir şirkete ihale vemişler o şirket saatlik uçak helikopter kiralıyor bize müraçat edin diyor iranlılar kabul etmiyor o zaman geri gidin diyorlar iş adamı yalvarıyor saatlerce bu adamlar yakıt parası istemiyor kira parası istemiyor sizin derdiniz ne allah aşkına milletin bir an evel canını malını mülkünü kurtarmak için yardımda bulunuyor diyerek zorla kabul ettiriyor bu kadarda olmaz her şeyden rant bekliyen bir iktidar nasıl oluyorda her şeyi ranta baglıyor konuk a.şenerde bunlar menfati olmuyan hiçbir işi yapmazlar türk hava kurumunu arpalık yaptılar hangarlarda uçaklar çürüdü pilotlar ayrıldı türk hava kurumunu eşe dosta ogluna arpalık yapan kişi 1 yıl hapis yattı sonra r.t erdoganı öve öve yine aday oldu şimdik kayyumla yönetiliyor kayumla yöneten kişi kendini atıyan kişiye itat ettiği süreçe kendisini kimse görevden alamaz o da maaşını alır hiç bir işlem yapmaz kendinden istenen o T.H.K.daha işlevli bir duruma gelmesine katkıda bulunmadığı süreçe onu kimse görevindan alamaz diyor kayumların görevi maşını alıp yatmakmış vay be kimlere teslim edilmiş bu ülke yine enteresan bir durum çay atma mugla marmariste de devam ediyor çayınızı için keyfinize bakın diyor ....ben bu görüntüye inanamıyorum inşallah gerçek degildir desem de gerçek........

3. bir arkadaş twits de sıra cetveli hazırlanmış 1.2 3 sıraya ödeme gibi bir yorumu var icra masası son 3.4 yıldan bu yana açmıyor o zaman belediyelerin 0/0.70.80 akp idi bu akp li belediyelerden para yatırmıyan belediye valilik diger resmi kurumlar kısaca yok yok hepsi alacaklı listesinde yerlerini almışlardı hatta resmi özel yabancı bankalar bile vardı şimdi denedim İşleminiz devam ediyor, lütfen beklemeye devam ediniz…
    Şu anda kullandığınız hizmette yaşanan talep yoğunluğu nedeni ile işleminiz sıraya alınmıştır. İşlem sonucunuz birazdan otomatik olarak görüntülenecektir…

Bekleme süreniz hizmet veren kurumun işlem kapasitesine göre değişebilir.
    İşleminiz tamamlandığında, otomatik olarak bir sonraki aşamaya geçeceksiniz.
    yine bu uyarıyı verdi
    sonuç hep aynı sonunda ...Sistemde yaşanan bir teknik aksaklık nedeni ile işleminiz tamamlanamadı. diyerek kendilerince işi tatlıya bağlıyorlar.

4.  Alıntı Originally Posted by alicingifeli Yazıyı Oku
    bir arkadaş twits de sıra cetveli hazırlanmış 1.2 3 sıraya ödeme gibi bir yorumu var icra masası son 3.4 yıldan bu yana açmıyor o zaman belediyelerin 0/0.70.80 akp idi bu akp li belediyelerden para yatırmıyan belediye valilik diger resmi kurumlar kısaca yok yok hepsi alacaklı listesinde yerlerini almışlardı hatta resmi özel yabancı bankalar bile vardı şimdi denedim İşleminiz devam ediyor, lütfen beklemeye devam ediniz…
    Şu anda kullandığınız hizmette yaşanan talep yoğunluğu nedeni ile işleminiz sıraya alınmıştır. İşlem sonucunuz birazdan otomatik olarak görüntülenecektir…

Bekleme süreniz hizmet veren kurumun işlem kapasitesine göre değişebilir.
    İşleminiz tamamlandığında, otomatik olarak bir sonraki aşamaya geçeceksiniz.
    yine bu uyarıyı verdi
    sonuç hep aynı sonunda ...Sistemde yaşanan bir teknik aksaklık nedeni ile işleminiz tamamlanamadı. diyerek kendilerince işi tatlıya bağlıyorlar.
    Evet o benim, bende iflas masasi dosya herzaman açılıyor, sıra cetveli hazırlanmış yalnız 1. Ve 3. Sıra alacaklılar var, tüm kamu kurumları ve şahıslar listede yaklaşık 6500 civarı,

5.  Alıntı Originally Posted by hakhan54 Yazıyı Oku
    Evet o benim, bende iflas masasi dosya herzaman açılıyor, sıra cetveli hazırlanmış yalnız 1. Ve 3. Sıra alacaklılar var, tüm kamu kurumları ve şahıslar listede yaklaşık 6500 civarı,
    yukardaki uyaryı kopyala yaptıştır yaptım bende uzun süredir açmıyor bazen her 3 .5 dk deniyorum hep aynı uyarı veriyor demek ki kimilerinde açıyor bende açmıyorsa bizi de sakıncalı piyade listesine almışlar deme ki utanabiliyorlarmış eskide tüm büyük şehir belediyeleri kendilerinde idi bu belediyelerin tüm birimleri listede yer almışlardı yazıca bazı arkadaşlar kopyala paylaş demişlerdi o zaman ifşa olmasınlar diye yapmamıştım demek ki hata etmişik kimin yanar döner oldugunu ögrenemiyenlerin içine az da olsa biraz kuşku ...........

6.  Alıntı Originally Posted by alicingifeli Yazıyı Oku
    yukardaki uyaryı kopyala yaptıştır yaptım bende uzun süredir açmıyor bazen her 3 .5 dk deniyorum hep aynı uyarı veriyor demek ki kimilerinde açıyor bende açmıyorsa bizi de sakıncalı piyade listesine almışlar deme ki utanabiliyorlarmış eskide tüm büyük şehir belediyeleri kendilerinde idi bu belediyelerin tüm birimleri listede yer almışlardı yazıca bazı arkadaşlar kopyala paylaş demişlerdi o zaman ifşa olmasınlar diye yapmamıştım demek ki hata etmişik kimin yanar döner oldugunu ögrenemiyenlerin içine az da olsa biraz kuşku ...........
    Sakıncalı piyadeden ziyade sistemsel bir hata bağlantı vs, olabilir.ben böyle birşey yaşamadım, listede defterdarliktan belediyeye, özel bankalar şirketler vergi daireleri şahıslar var, listede bir çok kişi ve kuruma para verilmiyor, karşılığı sıfır olarak gözüküyor, sakıncalı piyadeler bunlar olsa gerek.

7. teşekürler hakhan54 inşallah dediğin gibidir. tv.yangın ve thk uçmayan uçakları ile ilğili tartışmayı izliyorum aynı dönen oyun asyb da da döndü.2 yıl önce tarım orman bakanının söylediklerini izlettiler bakan hangarda uçaklar çürümüş kiminin motoru yok kiminin içine kuşlar yuva yapmış benim personelim biz bu uçaklarla uçmayız istersen bizleri görevden al diyor. 2 yıl önce atanan kayum 1 yıl önce haber türke çıkmış oradaki söyleşiyi ekrana getirdiler orada kayum bizim 9 uçagımız var 3 tanesi bozuk 4 tanesi hazır faal 2 tanesi arızalı biz kanadalı bir firmayı davet ettik uçakları incelediler uçan uçaklarda parça degişimi yapılmış bunlar yetkili bir firmada onaylatılmamış biz bu firma ile bakım onarım ve yedek parça tedariki garantisi içinde 2 uçagıda faal duruma getirerek 6 uçagımız için yetki belgesi aldık şu an 6 uçagımız faal yalınız bizim içimizde bazı kişiler tarım orman bakanlıgına yalan yanlış eksik bilgi vermişler diyor 1 yıl önceki kasette cumhur başkanına soruyorlar o da kim söylüyor bunları uçak filan yok diyor tam bir tiyatro bu tiyatroyu asyb da çevirdiler 1 günlük uçak kirası 1.milyon 300 bin tl diyorlar 9 uçak kiralamışız bir medyanın el degişmesi için ZB.. dan demir örene 750.milyon dolar veriyorlarhala 1 taksit bile ödeme yapmamış olan uçaklara uçak yok uçamaz diyorlar uçak geçen yıl bir tatbikat da uçarak su atarak tatbikat yapıyor bu tiyatroyu hem yazıp hem de oynuyorlar benim başımda geçen bir olay. protez malzemeleri dolar bazında geliyor protez paralarını 10.yıl öncesine çekmişler 3 yıldan bu yana yeni fiyatı bekliyorum gazi oldugum halde aradaki farkı ödememek için adı kanunda gazi en son teknolojiyi kullanır dediği halde en kötü protez için 15. 20 bin fark istiyorlar onu da 6.7 ay ançak kullanırsın diyorlar anlaya bilenler için bir deyim ...deveye boynun niye yamuk diye sorana karşıya geç uzaktan tarafsız olarak bir bak nerem düz .........

8. 6500 alacaklıdan bize bir artık kalırmı?
     Alıntı Originally Posted by hakhan54 Yazıyı Oku
    Mi 9T cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 152/157 İlkİlk ... 52102142150151152153154 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •