Sayfa 713/713 İlkİlk ... 213613663703711712713
Arama sonucu : 5703 madde; 5,697 - 5,703 arası.

Konu: BRISA - Brisa Bridgestone

1. bak konvertör kardeş bundan yaklaşık 10-11 ay önce de karton topiğinde bazı şeyler yazmış idim..o vakit kağıt sektörünün iyi olmadığını ve karton hissenin düşme ihtimalinin yüksek olacağı anlamına gelen bazı yorumlar yapmış idim..o sıralarda ise durdoda potansiyelin yüksek olduğunu söylemiştim ki o sıralarda durdonun 5 ,00-5,50 civarlarında olduğunu hatırlıyorum...o vakitler karton hissesi 340-350 civarlarında idi...

sen o vakitte yine beni dinlememiş ve topikte beni sahtekar benzeri yakıştırmalar ile eleştirmiştin...tabi o vakitlerde yine şimdi ki gibi alcarı gündeme getirmiştin..ben o vakit de şimdiki gibi cevabını vermiştim...

gel zaman git zaman karton 300 seviyelerine kadar düştü ve şu anda da 359 seviyelerindedir...yani bu kadar sürede bir arpa yolu yol gitmemiştir...ama durdo 11,75 seviyelerine ulaşmıştır...

bence beni eleştirirken biraz dikkat et...geçmişten ders almaya çalış...mümkün olduğu kadar da topikte paylaşılanlardan faydalanmaya çalış...bak kimse sizden herhangi bir ücret de istemiyor...ücret sadece kazandığınızda bir duadır...başka bir şey değil..bence geçmişe artık bir sünger çek ve hep ileriye bak..geçmiş sadece tecrübe kazanmak için faydalıdır onun dışında geçmişe saplanmamak lazım...tabi kazanmak istiyorsan bunu yaparsın..gerisi de artık karar senindir...
    ALLAH ım bize adaletinle değil,merhametinle muamale et..bize dünyada ve ahirette güzelikler nasip et
    satacaksan sabah sat , alacaksan akşam al, çıkacaksan cuma çık...

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Aksaray fabrikası bitmiş ve artık üretime geçmiş iken (bu yıl sonunda 2,5 milyon adet ) ülkemizde döviz yatay ve faizler %24 lerden %14 lere inmiş iken , borçları azalıyor iken , avrupa ekonomisi artık yavaş yavaş canlanıyor iken sen brisanın 5,5 diplerine inmesinin mümkün olduğunu söylüyorsun....

oysa o fiyatları endeks 88 binlere inerken görmüş idi...şimdi endeksin oraya inebileceğinin mümkün olduğunu ve brisanın da orayı görmesinin mümkün olduğunu söylüyorsun...

kusura bakma ben sadece bu yorumuna gülerim...işte bunun gibi....

diyelim ki endeks oraya indi buna rağmen brisanın şartları olumluya döndüğü için yine de oraları görmesi mümkün değil...

borsa elbette ihtimaller kombinasyonundan oluşmaktadır...bu ihtimal brisa için %1 bile değil..
    Carpitma ben 5 lere iner demiyorum sen 15 cikacak desende ben ayni ornegi verirdim sen yasadigin halde kesin imkansiz terimlerini kullanma inerde cikarda borsa bu..

y.t.degildir.

3. Ayrica ben 10 Ay once ne karton topiginde,nede hissesinde oldum hatlari karistiriyorsun keko..

y.t.degildir.

4.  Alıntı Originally Posted by Konvertor Yazıyı Oku
    Ayrica ben 10 Ay once ne karton topiginde,nede hissesinde oldum hatlari karistiriyorsun keko..

y.t.degildir.
    zaman çabuk geçebiliyor..3 yıl önce sandığın şey meğer 5 yıl önce olabiliyor...normalde hafızam biraz zayıftır ama borsa hafızam iyidir...10 ay dediğim aşağı yukarı biraz aşağı da olabili yukarı da...ama o topikte senin ile yine aynı alcar konusunda tarışmış idik..sonra başka topiklere de gelip aynı şeyleri söyledin...

ben şimdi hafızamı yoklamak adına gerekirse gidip o yorumları görmek istiyorum..
    ALLAH ım bize adaletinle değil,merhametinle muamale et..bize dünyada ve ahirette güzelikler nasip et

5. Sn keko ben kartonda ne hissesinde ne topiginde olmadim karistirdiniz,sizinle en son doasta karsilastik siz 5 den cikmistiniz doas 9 a gitmisti))
     Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    zaman çabuk geçebiliyor..3 yıl önce sandığın şey meğer 5 yıl önce olabiliyor...normalde hafızam biraz zayıftır ama borsa hafızam iyidir...10 ay dediğim aşağı yukarı biraz aşağı da olabili yukarı da...ama o topikte senin ile yine aynı alcar konusunda tarışmış idik..sonra başka topiklere de gelip aynı şeyleri söyledin...

ben şimdi hafızamı yoklamak adına gerekirse gidip o yorumları görmek istiyorum..
    y.t.degildir.

6.  Alıntı Originally Posted by Konvertor Yazıyı Oku
    Sn keko ben kartonda ne hissesinde ne topiginde olmadim karistirdiniz,sizinle en son doasta karsilastik siz 5 den cikmistiniz doas 9 a gitmisti))

y.t.degildir.
    tamam doğru söylüyorsun..çünkü bende biraz önce kartona baktım...başka birisi ile senin gibi takışmış idik...ama bir iki topikte daha aynı şekilde alcarı gündeme getirmiştiniz... sizin çok güçlü hafızanız var...10 yıl önceki alcar konuşmalarımızı bile unutmamışsın...

neyse dostum ben sana da başarılar diliyorum...biz burada bilgilerimizi paylaşıyoruz...birbirimize doğrularımızı da yanlışlarımızı da göstermemiz lazım..o şekilde doğru yolu bulabiliriz..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    1,710
     Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Aksaray fabrikası bitmiş ve artık üretime geçmiş iken (bu yıl sonunda 2,5 milyon adet ) ülkemizde döviz yatay ve faizler %24 lerden %14 lere inmiş iken , borçları azalıyor iken , avrupa ekonomisi artık yavaş yavaş canlanıyor iken sen brisanın 5,5 diplerine inmesinin mümkün olduğunu söylüyorsun....

oysa o fiyatları endeks 88 binlere inerken görmüş idi...şimdi endeksin oraya inebileceğinin mümkün olduğunu ve brisanın da orayı görmesinin mümkün olduğunu söylüyorsun...

kusura bakma ben sadece bu yorumuna gülerim...işte bunun gibi....

diyelim ki endeks oraya indi buna rağmen brisanın şartları olumluya döndüğü için yine de oraları görmesi mümkün değil...

borsa elbette ihtimaller kombinasyonundan oluşmaktadır...bu ihtimal brisa için %1 bile değil..

Keko fazla güvenme sarıkafa'nın bir tiviti borsayı alt üst ediyor.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

Sayfa 713/713 İlkİlk ... 213613663703711712713

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •