Sayfa 857/888 İlkİlk ... 357757807847855856857858859867 ... SonSon
Arama sonucu : 7097 madde; 6,849 - 6,856 arası.

Konu: BRISA - Brisa Bridgestone

1. Lanet ( sa) aksa bilancodan sonra iki gunde yuzde 10 ekdi, yarin kordsa var o da kotu gelirse tamam..brisa yine hayl kırıklığı yarin sabah tepetaklak yine ..hep pişmanlık hep hep

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

2. Sen de benim gibi aksa; brisa dasin galiba
     Alıntı Originally Posted by metyusanus Yazıyı Oku
    Lanet ( sa) aksa bilancodan sonra iki gunde yuzde 10 ekdi, yarin kordsa var o da kotu gelirse tamam..brisa yine hayl kırıklığı yarin sabah tepetaklak yine ..hep pişmanlık hep hep

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by liger Yazıyı Oku
    Sen de benim gibi aksa; brisa dasin galiba

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aynen ...ikisi birbirinden kelek...birde isdemir belasi var..hep ayni mokk

Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

Brisa 3.üncü çeyrekte 54 milyon SPK karı yollamisti bu karı 1015 milyonluk cirosunun elde etmişti. .Son çeyrekte de 979 milyon ciro yapmış. .yani 35 milyon gibi çok düşük bir fark var..

Eğer döviz borcu hedge olmuş ise vede sizin de dediğiniz gibi 83 milyon döviz fazlası oluşmuş ise o zaman tıpkı 3.üncü çeyrekteki 54 milyon civarı kar yapmalıdır diyor mantık. .

O durumda da toplam kar 128 milyon olabilir..

Acaba doğru mu düşünüyorum? ??

Bu günkü görüşmede şirket yetkilileri olumlu bilancodan söz ediyorlardı. .benim şu an için gördüğüm tek şey Son çeyrekte oluşan ciro beklentilerin çok üzerindedir. . Gecmis yillari incelerseniz hic bir yilda son ceyrekte bu kadar guzel bir ciro yapmadigini gorursunuz..Artık SPK karı nasıl gelir bilemiyorum

6. 04.00 te bilanco geldi konsolide

Alıntı Originally Posted by osma Yazıyı Oku
    04.00 te bilanco geldi konsolide
    114 milyon net kar gelmiş..tebrikler Brisa. .Şu vergi dairesi bayagi kafamızı karistirmisti 😅😅😅

Üçüncü çeyrekte 54 milyon kar yaparak toplam kar 74 milyon olmuştu. .Son çeyrekte de 40 milyon kar yaparak toplam karı 114 milyona çıkarmış. .

Bunun anlamı artık brisada zayıf veya zararlı bilanço gönderme dönemi sona ermistir..bundan sonra azalan döviz ve faizler ile birlikte satışlar artacaktır. .Artık eski kral brisaya doğru adım adım ilerliyoruz...
    Bırakın doğruları ,gelecek söylesin... Herkesi eserlerine ve başarılarına göre değerlendirsin...
    bu gün onların olsun ama uğruna çok çalıştığım gelecek benimdir..Nikola tesla

Vergi dairesi karı 31 milyon gelince ve geçen yılın 46 milyonından az gelince herkesin aklında SPK karı da geçen yılın 95 milyonundan az geleceği ön yargısı oluşmuş idi..����

Oysa ciro çok iyi gelmişti. .mantık iyi bir karı işaret ediyordu..hayırlı olsun..umarım Brisa adım adım hedeflerine çıkar. .
    Son düzenleme : keko; 19-02-2020 saat: 08:15.

Sayfa 857/888 İlkİlk ... 357757807847855856857858859867 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •