Sayfa 861/895 İlkİlk ... 361761811851859860861862863871 ... SonSon
Arama sonucu : 7153 madde; 6,881 - 6,888 arası.

Konu: BRISA - Brisa Bridgestone

1. Simdi bana hak verdiginize eminim

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

2. En kötümser sensin 2. Ben 3. Teker dönüyor
     Alıntı Originally Posted by metyusanus Yazıyı Oku
    Simdi bana hak verdiginize eminim

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by liger Yazıyı Oku
    En kötümser sensin 2. Ben 3. Teker dönüyor

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    10,11 acti simdi 9,60 kah kah...mikemmel bilanço...)

Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

4. Bilançonun iyi olduğunu kim çıkardı?

En büyük sıkıntı ödenen yıllık finansal giderler. Yanlış görmediysem son çeyrekte 100 milyona yakın bir gider söz konusu. Bunlar düşen faiz oranlarından kasıtlı olarak da yararlanmıyor olabilir belki. Ya da anlaşmalar baştan yapıldığı için hiç dokunmuyorlardır.

2020'ye bakmak lazım. Yoksa böyle gider bu.
    Her bir gerçek yatırımcıya karşılık gelirinin iki katını düzenli olarak harcayan 1000 iyi tüketiciye ihtiyaç vardır.

Alıntı Originally Posted by JoNaThAn Yazıyı Oku
    Bilançonun iyi olduğunu kim çıkardı?

En büyük sıkıntı ödenen yıllık finansal giderler. Yanlış görmediysem son çeyrekte 100 milyona yakın bir gider söz konusu. Bunlar düşen faiz oranlarından kasıtlı olarak da yararlanmıyor olabilir belki. Ya da anlaşmalar baştan yapıldığı için hiç dokunmuyorlardır.

2020'ye bakmak lazım. Yoksa böyle gider bu.
    Dövizin %5,5 çıktığı bir çeyrekte 40 milyon kar etti...son çeyrek cirosu da çok güzel artmış...ben beğendim ve bilançonun da iyi olduğunu düşünüyorum...bir çok şirketin karını düşürdüğü bu ortamda brisa karını artırmıştır...

tabi beğenmek görecelidir..benim beğendiğimi başkası beğenmeyebilir...ben uzun vadeli düşünüldüğünde bu bilançonun güzel bir işaret fişeği niteliğinde olduğunu düşünüyorum...aradan uzun bir yıl geçmesinden sonra da ilk defa temettü verecek...

zaten temettü vermesi de iyiye gidişin güzel bir işaretidir...

tabi bilanço çok süper geldi diyemem..sadece iyi yolda atılmış önemli bir adımdır benim gözümde...bu bilanço kötü endekste hisseyi çok da tutamadı...ama ileriki günlerde etkisini yavaş yavaş göstereceğini düşünüyorum...
    Bırakın doğruları ,gelecek söylesin... Herkesi eserlerine ve başarılarına göre değerlendirsin...
    bu gün onların olsun ama uğruna çok çalıştığım gelecek benimdir..Nikola tesla

tam anlamı ile bahar geldi diyemem ..ama baharın müjdecisi olan badem ağaçlarının çiçek açması gibi bir durum söz konusudur...bu yıl çeyreklerde 40-60 milyon aralığında karların olacağını yıl sonunda ise 160-240 milyon aralığında net karların oluşacağını tahmin ediyorum...aksaray fabrikasının üretimi artırması ciddi bir destek verecek brisaya...

brisa yatırımlarını tamamladığı için ciddi bir gideri olmayacak uzun yıllar boyunca...aksaray fabrikasına yaptığı giderlerin %60 nı da zaten devlet babaya vergi verirken vergiden düşecek...yani brisa bundan sonra çok az vergi verecek...bilançolarda da vergi geliri olarak görülecek bu...
    Bırakın doğruları ,gelecek söylesin... Herkesi eserlerine ve başarılarına göre değerlendirsin...
    bu gün onların olsun ama uğruna çok çalıştığım gelecek benimdir..Nikola tesla

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    brisa bu yıl çok hızlı..dün akşam saatlerinde vergi dairesine beyaname verdi ,aradan 10 saat geçtikten sonra spk bilançosunu yolladı , aradan bir kaç saat de geçtikten sonra temettü miktarını açıkladı...çok ilginç..
    Olumlu haberlerle ky tahtaya gelecek tahta yapıcıda bunu kullanarak malı gömecek demek..
    {Hayat 3,5 ile 4 arasında bir şeydir.Ya üç buçuk atarsın,ya dört dörtlük yaşarsın}

Hadi iyisiniz yine..
    Kaptiniz lokum temettuyu
    "Boğa piyasaları karamsarlıkta doğar, kuşkuyla büyür, iyimserlikle olgunlaşır ve coşkuda ölür. Maksimum karamsarlık olduğunda alım zamanı, maksimum iyimserlikte de satım zamanı gelmiş demektir." Sir John Templeton

Sayfa 861/895 İlkİlk ... 361761811851859860861862863871 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •