Sayfa 878/981 İlkİlk ... 378778828868876877878879880888928978 ... SonSon
Arama sonucu : 7843 madde; 7,017 - 7,024 arası.

Konu: BRISA - Brisa Bridgestone

1 yıldır portföye kords almak istiyorum ancak brisanın yaratmış olduğu sabancı antipatisi sebebiyle Kords alamıyorum.
    Elim al tuşuna gitmiyor. Bu durumu aşamadım.
    Brisadaki refinansman kredileri beni yedi bitirdi.. Var mı böyle bir psikolojik etki..

Batuhan
    Bu görüşler yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen benim hayal dünyamda uydurduklarımdır

Yeni girip de boyunun olcusunu almak isteyen icin cok guzel bir yerde esasinda...

Syg,
    "Boğa piyasaları karamsarlıkta doğar, kuşkuyla büyür, iyimserlikle olgunlaşır ve coşkuda ölür. Maksimum karamsarlık olduğunda alım zamanı, maksimum iyimserlikte de satım zamanı gelmiş demektir." Sir John Templeton

3.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Sabanci gubunun baska kagitlarini da almam.
    Brisa'ya iki kere sans verdim.
    Birincide 3 ay kaldim fazla bir zararim olmadi.
    Ikincide 1.5 yil ve %25 zararim oldu.
    Sevdigim bir ogretmen kardesim ve bir arkadas icin takip ediyorum yoksa onu da yapmam.
    Onumden ekranimdan silerim.

Syg,
    Eski brisa ortagi yeni cimsa ve kords ortagi olarak malesef bu goruse bende katılıyorum. Maliyeti kurtarabilirsem bu ikisinden kurtulup yeni hisselere yelken acmayi dusunuyorum.

Syg

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Harita Yazıyı Oku
    Eski brisa ortagi yeni cimsa ve kords ortagi olarak malesef bu goruse bende katılıyorum. Maliyeti kurtarabilirsem bu ikisinden kurtulup yeni hisselere yelken acmayi dusunuyorum.

Syg

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    CIMSA ve AKCNS da aldim gecmiste, bayagi uzun bir sure de tuttum ama onlardan da para kazanamadim.
    Benim icin SA kagitlari bitmistir..

Syg,
    "Boğa piyasaları karamsarlıkta doğar, kuşkuyla büyür, iyimserlikle olgunlaşır ve coşkuda ölür. Maksimum karamsarlık olduğunda alım zamanı, maksimum iyimserlikte de satım zamanı gelmiş demektir." Sir John Templeton

5.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    CIMSA ve AKCNS da aldim gecmiste, bayagi uzun bir sure de tuttum ama onlardan da para kazanamadim.
    Benim icin SA kagitlari bitmistir..

Syg,
    Sn Dudu'ya katılıyorum, ben de artık Sa şirketlerinden uzak duruyorum. Cimsa'dan çok çektim. Koç şirketleri de çok düştü. Froto ve Tuprs portföyümün en çok zarar edenleri. Umarım Koç da Sa gibi olmaz. Selamlar.

Alıntı Originally Posted by zagos Yazıyı Oku
    Sn Dudu'ya katılıyorum, ben de artık Sa şirketlerinden uzak duruyorum. Cimsa'dan çok çektim. Koç şirketleri de çok düştü. Froto ve Tuprs portföyümün en çok zarar edenleri. Umarım Koç da Sa gibi olmaz. Selamlar.
    Dusmeyen kagit kalmadi.
    Kimisi az kimisi cok.
    Onemli olan bu is bittikten sonra kim eski tepesini en kisa zamanda gecip yola devam edecek.
    Syg,

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,182
     Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Sabancı hissesi babamdan miras kalsa reddi miras davası açarım.
    Yav niye reddi miras yaparsın hisseleri bana ver ben hem güccükyatırımcı'yım hemde gariban bağkur emeklisi'yim.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

Sayfa 878/981 İlkİlk ... 378778828868876877878879880888928978 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •