Sayfa 3/3 İlkİlk 123
Arama sonucu : 22 madde; 17 - 22 arası.

Konu: Ofis Yatırımı

1.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Fatih doğumlu eski FATİHLİ yim. Çocuk olduğum hatta doğmamış olduğum için o günleri bilmem ama bizim rahmetli peder Fatihte daire aldığı yıllarda, Fevzipaşa caddesindeki apartmanlarda, daire ile dükkanın aynı para olduğunu söylerdi. Tabi önce oturacak evimiz olsun diyen aile REİSİ ! validenin baskısıyla esnaf olmasına rağmen dükkan yerine daire almış rahmetli...
    Allah rahmet eylesin. Eskiden herkesin derdi evdi. Kazanılan para az da olsa az parayla çok şey alınabiliyordu.

2. Lokasyonun populeritesine göre dükkan fiyatları ciddi artış ve azalış gösterebiliyor. Bu sebeple yüksek fiyattan aldığınız bir işyerinin yıllar sonra bölgedeki canlılığın azalmasıyla fiyatı düşebiliyor ve ciddi zararlar ediyorsunuz. Bu tip durumlarda ev fiyatlarındaki artış azalış, işyerine göre nispeten daha az olabiliyor.
    Ankara'yı bildiğim için örnek vereyim. Zamanın pahalı ve popüler semtleri, Gaziosmanpaşa, Ayrancı, Kavaklıdere vb. şu anda yerini Çukurambar (eski gecekondu bölgesi), Çayyolu, Beytepe, İncek bırakmıştır.

............
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

4. sanal ofis açımı iyi bir yatırım olabilir mi merkezi bir lokasyonda?

5.  Alıntı Originally Posted by fanatikel Yazıyı Oku
    sanal ofis açımı iyi bir yatırım olabilir mi merkezi bir lokasyonda?
    ben de merak ediyorum bunu hocam netten araştırdım biraz ama emin değilim henüz

6.  Alıntı Originally Posted by tozlu Yazıyı Oku
    ben de merak ediyorum bunu hocam netten araştırdım biraz ama emin değilim henüz
    ne karar vardınız hocam benim de aklıma takılıyor bazen ofis işi

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •