Sayfa 11/412 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
Arama sonucu : 3294 madde; 81 - 88 arası.

Konu: BOYP - Boyner Perakende

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    KARŞIYAKA
    Gönderi
    885
    11,,,12 bin lotla tahtanın içine nasıl ediyorlar...

şimdi bu hasan kendi kendine basıyor yaaa...

yarın birgün biraz yukarı yaptığında hasana kaç kişi basacak...

şirketten paso açıklama istenecek...tahtası otomatik seans durdurmaya,

yani radara girecek...şimdi düşerken kimse (SPK)-(BİST) ses çıkarmıyor.

YTD...

57 üzeri için çok uğraştım olmadi
    Oğlun güder,hatun sağarsa koyun olur...Türk atasözü

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    KARŞIYAKA
    Gönderi
    885
    BOYNER GRUP, DÜNYA PERAKENDE ÖDÜLLERİNDE FİNALE KALMIŞ...

EVET ÇOK GÜZEL BİR HABER...TAHTASIDA %5 EKSİ KAPATTI...

HEY YAVRUM HEEEY...

4. bugunde mallandik ala ala ben biktim satan kisi bikmadi...sanirim yuklu giren oldu oldu hisseye son 1 haftada...beni malim yuklu mu geldi acaba topu topu 400 lotum var 100 daha alip 500 lotla bedelliye katilacam

5.  Alıntı Originally Posted by enigma Yazıyı Oku
    57 üzeri için çok uğraştım olmadi
    Bunu kıpırdatamazsınız sn.enigma
    Aldıkça veriyorlar aşağıya...
    4milyon lot alabilsek belki...

Yazdıklarımdan ve yorum yaptıklarımdan trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.YAZILARIM VE YORUMLARIM YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

6. Bu hisseyi aşağıda bir fiyata bence daha önce yazdığım gibi 50 tl ye getirmeye çalışıyorlar. satan ruh hastası son 5 dakikada tahtada 56,60 ortalama ile 2000 lot alıcı varken malı buraya vermeyip eşleşme seansında 56.05 veriyor ve 56.05 i satışta kapamak için ekstra çaba sarfediyor.150 lot la bir arkadaşım bir haftada 1500 tl zarar ettiğini söylüyor. Büyük mal taşıyanların zararları milyarlara ulaştı. Bizim bilmediğimiz bir nokta var. Saygılarımla

7.  Alıntı Originally Posted by m.kemal türk Yazıyı Oku
    Bu hisseyi aşağıda bir fiyata bence daha önce yazdığım gibi 50 tl ye getirmeye çalışıyorlar. satan ruh hastası son 5 dakikada tahtada 56,60 ortalama ile 2000 lot alıcı varken malı buraya vermeyip eşleşme seansında 56.05 veriyor ve 56.05 i satışta kapamak için ekstra çaba sarfediyor.150 lot la bir arkadaşım bir haftada 1500 tl zarar ettiğini söylüyor. Büyük mal taşıyanların zararları milyarlara ulaştı. Bizim bilmediğimiz bir nokta var. Saygılarımla
    10 gun araliksiz duser ama 2 seansta fazlasiyla yerine koymasinida bilirler...önemli olan tanseverin nerde dur diyecegidir

8. Külliyen zarar.
    Bu hissenin 80 lere geleceğine inanmıyorum.
    Bir zamanlar kipadan aynı kazığı yedik ama akıllanmamışım.

Yazdıklarımdan ve yorum yaptıklarımdan trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.YAZILARIM VE YORUMLARIM YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

Sayfa 11/412 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •