Sayfa 2/412 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 3294 madde; 9 - 16 arası.

Konu: BOYP - Boyner Perakende

1. ewet yeni forum ins. guzel olur bizlere

2. arkadaşlar ben bu hisseyi bedelli başvurusundan sonra takibe başladım. 200 milyon Boyner holdingten 200 milyon bedelliden 500 - 600 milyonda % 12 lik hisse satışından olmak üzere mart sonuna kadar 1 milyar tl para girecek olan dev bir şirket görüyorum. Ama bir haftada 76 dan 59 kadar niye düştüğünü anlayamadım. Son 2 yıldır görmediği fiyatlara kim niçin mal veriyor. Çözemedim konuya hakim bir arkadaş beni aydınlatırsa çok sevinirim. Saygılarımla

3. Sn m.kemal Türk ,

Öncelikle hoşgeldiniz...

Size tavsiyem bir önceki forumdaki Boyp sayfasını baştan sona okumanız. size bu hisse hakkında en azından bilgi verecektir.

Düşüşün sebepleri kesin olmamakla birlikte şunlar olabilir :

1. ya patronun/tahtadaki hakim gücün bedelli ile satışa geçenlerin satışlarını düşükten karşılama isteği
    2. Ya suni bir düşüş yaratarak tahtada bulunan çok az sayıdaki kişiyi panikleterek satışa zorlamak
    3. Patronun keyfinin öyle istiyor olması..

Bence 3... bu tahtanın hareketlerinde mantık aramak mantıksız olur. Sahibinin keyfi , niyeti ve isteği bence daha önemlidir.

Ayrıca son 1 haftada 76 dan 59 a düştü demişsiniz. Bedelli açıklandığı gün kapanış 68.20 den olmuştu. Yani 68 den 59 a düşüş söz konusu. 2016 yılı kapanışı 72.80 idi...

4.  Alıntı Originally Posted by birbec Yazıyı Oku
    Sn m.kemal Türk ,

Öncelikle hoşgeldiniz...

Size tavsiyem bir önceki forumdaki Boyp sayfasını baştan sona okumanız. size bu hisse hakkında en azından bilgi verecektir.

Düşüşün sebepleri kesin olmamakla birlikte şunlar olabilir :

1. ya patronun/tahtadaki hakim gücün bedelli ile satışa geçenlerin satışlarını düşükten karşılama isteği
    2. Ya suni bir düşüş yaratarak tahtada bulunan çok az sayıdaki kişiyi panikleterek satışa zorlamak
    3. Patronun keyfinin öyle istiyor olması..

Bence 3... bu tahtanın hareketlerinde mantık aramak mantıksız olur. Sahibinin keyfi , niyeti ve isteği bence daha önemlidir.

Ayrıca son 1 haftada 76 dan 59 a düştü demişsiniz. Bedelli açıklandığı gün kapanış 68.20 den olmuştu. Yani 68 den 59 a düşüş söz konusu. 2016 yılı kapanışı 72.80 idi...
    fiyati dusurerek milleti panikletmek istemesi yeni gireceklerin istahini kabartacaktir vede oyle oluyor...demem o ki bence mal toplamiyacak mal kaptiracaktir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    KARŞIYAKA
    Gönderi
    885
    yeni başlangıç, yeni umutlar demek...

hayırlı olsun...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Osmanlı Toprakları
    Gönderi
    1,211
    Hayırlı Olsun yeni forum ve topik.
    Parayı Mezara Götüren yoktur ama Paranın Mezara götürdüğü çoktur.

7. Hisse başlıkları alfabetik olarak mı yoksa son yazılana göre mi sıralansın?

Forum yönetimi tarafından düzenlenen ankete katılmak için;

http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=582

Sayfa 2/412 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •