Sayfa 4/412 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon
Arama sonucu : 3294 madde; 25 - 32 arası.

Konu: BOYP - Boyner Perakende

Ne zaman bedelliye katılım zamanı

Sent from my SM-J700F using hisse.net mobile app
    Oğlun güder,hatun sağarsa koyun olur...Türk atasözü

2.  Alıntı Originally Posted by enigma Yazıyı Oku
    Ne zaman bedelliye katılım zamanı

Sent from my SM-J700F using hisse.net mobile app
    Öncelikle bedelli kararının SPK tarafından onaylanması gerekiyor. Bu cuma spk bülteninde bedellinin onaylandığı kararının gelmesini bekliyorum...

SPK tarafından bedelli onaylandıktan sonra şirketten bölünme tarihi ve bedelli için ne zaman para yatırılılacagına dair haber mutlaka gelecektir. Sorunuzun cevabı o haberde olacak...

Ok..teşekkürler

4.  Alıntı Originally Posted by m.kemal türk Yazıyı Oku
    Hissede bir haftadır tek satıcı yapıkredi. Dün ikinci satıcı 63 lot satmış. Birde bir miktar satışını seansta yapmıyor. Eşleşme seansında hisseyi aşagıdan kapatıyor.
    Bedelli haberinin geldiğinden beri yapı kredi yatırım yoğun satışta. Yaklaşık 9 bin lot satışta... niçin böyle bir satış yapıyor veya gerçek bir satış mı yoksa karşılıklı bir işlem mi henüz bilmiyoruz.. izlemeye devam edelim bakalım...

5. A1 capital hacim yapma görevini çok iyi beceriyor. Yogun bir çaba içinde. Dön baba dönelim mi çok iyi yapıyor.

Gerçek ve kalıcı bir hareket için patron okeyi gerekiyor. Patron tamam yukarı diyene kadar havanda su döveceğiz anlaşılan...

YTD

6. ilk seans 60.75 ten 6000 lot işlem olup ikinci seans kademelerde 1 lot dahi alıcı yok. Bu hisseye nasıl bir baskı yapılıyor. % 12 lik hisse satışını düşük fiyatttan geçirmek için olabilirmi? Yalnız hissenin son 6 -3-1 aylık ortalamaları 75 tl nin üstünde .Spk düşük fiyattan hisse satışına izin verebilirmi? Yoksa satış 75 tl ve üstündenmi olur. Saygılarımla.

7. Nihayet siteye girebildim. Yöneticiler yeniden kayıt yapmamı söylediler yaptım oldu nihayet.
    Saklama pozisyonlarını takip ediyorum. Azalma yok.
    50 liraya düşermi bilemem ama önceki yazılarımda belirttiğim gibi 60 liradan bedelli verirse uygun olur.
    Benim tahminim 79 lira civarı bedelli bölünebilir.
    Bol kazanclar.

Sent from my LG-H735 using hisse.net mobile app
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

Çok satış yedi yanlız bugun

Sayfa 4/412 İlkİlk ... 234561454104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •