Sayfa 402/412 İlkİlk ... 302352392400401402403404 ... SonSon
Arama sonucu : 3294 madde; 3,209 - 3,216 arası.

Konu: BOYP - Boyner Perakende

1.  Alıntı Originally Posted by zor Yazıyı Oku
    USD olayı artık sabitlendi sanırım. Burayı da takip edelim bakalım kaç pay satma hakkını kullanacak
    Evet pay devri yapıldı. Boyner ailesine 1.4038 usd fiyattan. Dünkü kurla 8.13 tl sabitlendi. Usd 5.79 tl yi gecerse fiyat artacak

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. USD 5,79 u gecerse artacak ibaresini okuyamadım
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

3.  Alıntı Originally Posted by zor Yazıyı Oku
    USD 5,79 u gecerse artacak ibaresini okuyamadım
    Orada ben yanlış anlamışım galiba sayın zor. Düşük kalmasi durumunda 8.13 e revize edilicek demiş. Yani 8.13tl sabitlrnmiş.

4.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Orada ben yanlış anlamışım galiba sayın zor. Düşük kalmasi durumunda 8.13 e revize edilicek demiş. Yani 8.13tl sabitlrnmiş.

Yani kur altı yada üstü de olsa 1 ay sabit doğru mu?

5.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Yani altı üstü yada altı olsa da 1 ay sabit doğru mu?
    Evet süreç sonunda kesin fiyat 8.13 tl oluyor sayın NewsTR. Şirket yetkilisinin söylemı ve tebliğe göre max 1 ay süresi var.

6. Hocam 1 ay sonra satılabileceği bilgisini siz şirketten mi aldınız

Burada 27 Eylül diyor "Satma Hakkının Kullanımına İlişkin Üç Aylık Hak Düşürücü Sürenin Sona Erme Tarihi" olarak. Bu ifadeyle başka bir şey kastediliyor da olabilir tabi

7. Satma hakkı 3 ay boyunca devam ediyor... Pay sahiplerinden birisinin satma hakkini kullanacagini sirkete ulaştırması lazım sonrasında değerleme beklenecek

MI 8 SE cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

8.  Alıntı Originally Posted by zor Yazıyı Oku
    Satma hakkı 3 ay boyunca devam ediyor... Pay sahiplerinden birisinin satma hakkini kullanacagini sirkete ulaştırması lazım sonrasında değerleme beklenecek

MI 8 SE cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Şirkete başvuru yapılmiş ve süreç başlamış sayın zor. Bugün yatırımcı ilişkileri yetkilisi bu şekilde söyledi.

Yalnız sayin zor kafama takılan bir durum var biliyorsun ayni süreç çağrıdan sonra dgzte de de yaşandı. Spk tebliğinde açik bir şekilde 1 ay içinde değerleme raporu hazırlanır dese de dgzte de 34. gün gelmiş değerleme raporu ve sureç tamamlanmış.

Umarım boyb da bu kadar uzun sürmez.

Sayfa 402/412 İlkİlk ... 302352392400401402403404 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •