Sayfa 408/412 İlkİlk ... 308358398406407408409410 ... SonSon
Arama sonucu : 3294 madde; 3,257 - 3,264 arası.

Konu: BOYP - Boyner Perakende

1. Arkadaşlar lütfen buraya dikkat: 52 HAFTALIK İHLAS GRUBU PİRİM DURUMLARINI YAZIYORUM.....İHEVA. %375.25. İHGZT%216.67. İHYAY % 148.48 İHLAS %61.76 VE İHGYO NE BİLİYOR MUSUNUZ...?? % --21.04....SİZCE bu pirimlenmeye bir başlarsa fiyat ne olur..

Alıntı Originally Posted by ULUBEY Yazıyı Oku
    Arkadaş olay şu şirket kottan cıkacak ortak kalsın istemiyor. son kalanlarıda yancılarla toplayarak alıyorlar sonra şirket bu lotları kottan cıktıktan sonra alacak aradaki farkıda yancılara ödeyecek ne çok ortak o kadar çok sorun.
    Arkadaşlar mevzuatı bilmemenizi anlıyorum, ama bunun üzerine bir komplo yazılması beni şaşırtıyor.

Ortaklıktan çıkarma sürecinde, ana ortak diğer küçük ortakların (mevcut durumda serbest dolaşımda olan payları) satın almaz. SATIN ALMAZ. Arada bir alım satım işlemi olmaz. SPK'nın izniyle, ana ortağın elindeki (mevzuatta: hakim ortak) paylar dışındaki TÜM PAYLAR iptal edilir, MKK'da kimin hesabında o paylar varsa, pay adedi çarpı pay başına değer o hesaplara nakit olarak yüklenir, akabinde Şirket eş zamanlı olarak kayıtlı sermaye sisteminde pay ihraç eder ve bunu hakim ortağa satar.

Kısaca şu anda 12'den alan arkadaşların elindeki paylar iptal edilecek, kimseye satamayacaklar.

Alıntı Originally Posted by zor Yazıyı Oku
    Ne açıkçı var ne yancı var...az mal var AZ....ama yakan top gibi birinin elinde patlayacak....
    Son günlerdeki işlem adetlerine bir bakalım lütfen. 1-2 aylık ortalamanın kaç kat üzerinde.

4.  Alıntı Originally Posted by Esq.CM Yazıyı Oku
    Son günlerdeki işlem adetlerine bir bakalım lütfen. 1-2 aylık ortalamanın kaç kat üzerinde.
    30bin lotluk işlemi ben yaptım 10bin tl ile...işlem adedi önemli değil nete bakın
    ilk gün ve 2. gün 25bin lot net alımla tavan oldu..bugün 45bin civarı ile...
    Dışarda kalan lot sayısı 350-400 bin civarı ama önemli kısmı pasif sanırım yoksa çoktan verirlerdi.
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

5. Brüt takas gelmiş.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. 8 tl alış 18.03 tl satış. Bu kadar yeter yolu açık olsun.

Yani şu anda herkes birbirine satarak para kazanıyor, ancak son elinde kalan arkadaşlara ne olacak?

8.  Alıntı Originally Posted by Esq.CM Yazıyı Oku
    Yani şu anda herkes birbirine satarak para kazanıyor, ancak son elinde kalan arkadaşlara ne olacak?
    Bu işleri anlamak zor. Dgzte 8 tl civarı ortaklıktan çıkardı ama hisse en son 15 tl den işleme kapandı. Çok mantıksız ama öyle

Sayfa 408/412 İlkİlk ... 308358398406407408409410 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •