Sayfa 410/412 İlkİlk ... 310360400408409410411412 SonSon
Arama sonucu : 3294 madde; 3,273 - 3,280 arası.

Konu: BOYP - Boyner Perakende

1. Bu hisse hergun % 10 dusuyor. ..daha ne kadar duser bilen

2. Vaaaarmi....

3. Helal olsun hergun dip seni kutluyorum boyp devamini bekliyorum sakin ihmal etme

4.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Evet önce satma hakkı sonra ortaklıktan çıkarma olacak diye tahmin ediyorum. Ama ortakliktan çıkarma fiyatı düşük olabilir. Satma hakkı fiyatı 8.13 tl olarak aciklandı. Usd 5.79 tl ustüne çikarsa bu fiyat artacak.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dolar 5,88 olduğu için mi bu gün çıktı ☹☹

5. Boyp dan bir halt olmaaaz...lanet geldi yillardir

6.  Alıntı Originally Posted by melih2003 Yazıyı Oku
    Boyp dan bir halt olmaaaz...lanet geldi yillardir
    1 yıl önce 2 tl olan kağıt 18 tl yi görmüş daha ne olacaktı.

3 hafta sonra da şalter inecek. Elinizde varsa ona göre

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Acıklama sermaye pıyasası kurulunun (kurul) “ortaklıktan cıkarma ve satma hakları teblıgı” kapsamında paylarının kottan cıkarılması amacıyla borsamıza basvuru yapan beymen perakende ve tekstıl yatırımları a.s. (sırket) ıle ılgılı olarak, sırketın hâkım ortagı adına cıkarılacak yenı payların ıhrac edılmesı ıcın ıhrac belgesının kurul tarafından onaylanması sartıyla, mkk nezdındekı surecın saglıklı bır sekılde yurutulebılmesını temınen,

- ıhrac belgesının kurul tarafından onaylandıgı borsamızca ogrenıldıgınde (kap’ta duyurulması ve/veya belgenın borsamıza ulastırılması sonucunda) sırketın ıslem sırası kapatılacak, - sırket paylarının ıslem sırası kapatıldıgında dâhıl oldugu bıst endekslerının kapsamından cıkarılacak, - mkk surecının tamamlanmasının ardından borsamız tarafından kap’ta yapılacak duyuruyu ızleyen ılk ıs gununden ıtıbaren sırket payları borsa kotundan cıkarılacaktır.

8. Elinde olan varsa yukarıdaki uyarıları dikkate alsın

Sayfa 410/412 İlkİlk ... 310360400408409410411412 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •