Sayfa 385/412 İlkİlk ... 285335375383384385386387395 ... SonSon
Arama sonucu : 3294 madde; 3,073 - 3,080 arası.

Konu: BOYP - Boyner Perakende

1. Ben hiç bir zaman kötülük istemem fakat dönem değişti. Puştlar için seviye düşünce bende değiştim.Umarım ve dileğim insanları kayıp ettirme üzerine boyner iniz iflas eder. Ben boyner lere güvenmem. Sebebini tahtayı uzun süre takip edenler ve ortakları iyi bilir. ytd.

Kimse bir şey yazmıyor spek herkesi döktü herhalde...🤔

3.  Alıntı Originally Posted by buhara Yazıyı Oku
    Kimse bir şey yazmıyor spek herkesi döktü herhalde...��
    Bu iyi bir şey mi acaba.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    KARŞIYAKA
    Gönderi
    885
    spek mi??? burada adama dışarıdan gazel okutmazlar...

zaten hiç bir zamanda okutmadılar...

ara, sıra yazlıkçılar gelir gider...o kadar.

ytd...

5.  Alıntı Originally Posted by magurus Yazıyı Oku
    spek mi??? burada adama dışarıdan gazel okutmazlar...

zaten hiç bir zamanda okutmadılar...

ara, sıra yazlıkçılar gelir gider...o kadar.

ytd...
    Sen öyle diyorsan öyledir sayın magurus. Allah borsada işlem yapan herkese senin sabrından versin. Bir hissede 9 yıl nedir yaa. Vallaa helal olsun.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. 29.12.2018 tarihli İş Yatırımın kap duyurusunda özetle: Pay Alım Teklifi Tebliği'nin (II-26.1) 15'inci maddesi hükmü çerçevesinde fiyatının nasıl bulunduğu anlatılarak belirlenen 7,4894 TL, BOYP bedelli sermaye artırımının tamamlanması ile birlikte düzeltmeye konu olacak ve düzeltilmiş pay alım teklifi fiyatının kamuya ayrıca duyurulacağından bahsedilmiş ancak bugüne kadar düzetilmiş fiyat açıklanmamıştır.
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/725529
    Pay Alım Teklifi Tebliği'nin (II-26.1) 15'inci maddesinin 4. Maddesinde Pay alım teklifi fiyatının birinci fıkrada belirtilen esaslara göre belirlenememesi halinde, pay alım teklifi fiyatının tespiti için Kurulca değerleme raporu istenebilir. Değerleme raporunun hazırlanmasında payların devir tarihi esas alınır. Kurul tarafından gerekli görülmesi halinde değerlemeye yetkili aynı veya farklı bir kuruluş tarafından yeni bir değerleme raporu hazırlanması istenebilir. Denmektedir.
    Şayet SPK değerleme raporu isterse Yönetim olarak bağlı ortaklıklardan Ay Marka Mağ. Boyner Büyük Mağ. Altın Yıldız Tek. ve Altın Yıldız Cor şirketlerinin değerini yönetim olarak belki gizleye bilirsiniz ancak Beymen Mağazacılığın halka arz serüveni sırasında ortaya çıkmış piyasa değeri 2 milyar ile 2,4 milyar arasında olduğu için işiniz biraz zor gibi gözüküyor kolay gelsin.
    YTD

7.  Alıntı Originally Posted by boötes Yazıyı Oku
    29.12.2018 tarihli İş Yatırımın kap duyurusunda özetle: Pay Alım Teklifi Tebliği'nin (II-26.1) 15'inci maddesi hükmü çerçevesinde fiyatının nasıl bulunduğu anlatılarak belirlenen 7,4894 TL, BOYP bedelli sermaye artırımının tamamlanması ile birlikte düzeltmeye konu olacak ve düzeltilmiş pay alım teklifi fiyatının kamuya ayrıca duyurulacağından bahsedilmiş ancak bugüne kadar düzetilmiş fiyat açıklanmamıştır.
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/725529
    Pay Alım Teklifi Tebliği'nin (II-26.1) 15'inci maddesinin 4. Maddesinde Pay alım teklifi fiyatının birinci fıkrada belirtilen esaslara göre belirlenememesi halinde, pay alım teklifi fiyatının tespiti için Kurulca değerleme raporu istenebilir. Değerleme raporunun hazırlanmasında payların devir tarihi esas alınır. Kurul tarafından gerekli görülmesi halinde değerlemeye yetkili aynı veya farklı bir kuruluş tarafından yeni bir değerleme raporu hazırlanması istenebilir. Denmektedir.
    Şayet SPK değerleme raporu isterse Yönetim olarak bağlı ortaklıklardan Ay Marka Mağ. Boyner Büyük Mağ. Altın Yıldız Tek. ve Altın Yıldız Cor şirketlerinin değerini yönetim olarak belki gizleye bilirsiniz ancak Beymen Mağazacılığın halka arz serüveni sırasında ortaya çıkmış piyasa değeri 2 milyar ile 2,4 milyar arasında olduğu için işiniz biraz zor gibi gözüküyor kolay gelsin.
    YTD
    Çok karışık bir durum. Spk dan sürpriz bir rakam çıkar mı? Bekleyip göreceğiz bakalım.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. 4.15 üstü bu adını çokca andırır
    YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ

Sayfa 385/412 İlkİlk ... 285335375383384385386387395 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •