Sayfa 180/412 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230280 ... SonSon
Arama sonucu : 3294 madde; 1,433 - 1,440 arası.

Konu: BOYP - Boyner Perakende

1.  Alıntı Originally Posted by birbec Yazıyı Oku
    öncelikle hayırlı olsun..
    bu hisseden kısada para kazanmak çok zor hatta imkansızdır. Kısa vadede al-sat yaparım diye girdiyseniz mutlaka önce bir çarparlar ve zararına satışa zorlarlar. Onun dışında teknik analize göre değil sahibinin ne dediğine göre hareket eder. İstedikleri zaman tekniğe çok güzel uydururlar , istedikleri zaman tekniğe hiç uymazlar...Kısacası zor ve çok ama çok sabır isteyen bir hisse. Şu anda ne yaptıgını çözebilmek ise nerdeyse imkansız. Geçen yıl nisandan beri düşüşte 94 den 39'a düştü. Ordan da dün bölündü.
    Sayin birbec tesekkur ederim. Umarim kisa zamanda toparlar. Ne diyelim bekleyecegiz ozaman. Size de bol kazancli gunler dilerim.

Kesinlikle Y.T.D

2. Ölü fiyatlara geldi akbabalar gelmeye başlar

3. Sırf merak ettiğimden dolayı soruyorum. Keza ben sinir hastası oldum. Sat kurtul diyorum kendi kendime, elim varmıyor. Ama borsa da aldı başını gitti. Bari fiyatını korusa. Birde üstüne üstlük düşüyor.. sizin psikoloji ne durumda

ZTE Blade V6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

950 ye tutunsun diye dua ediyorum
    Oğlun güder,hatun sağarsa koyun olur...Türk atasözü

5. dotlar şimdilik rüçhana mal gelmiyor. Birde rüçhana şöyle 10-20 bin lot mal gelse tahta taban olacak. Kaçmak için dün süper fırsatmış 46 ları görmüş satıp çıkmak varmış

Ana paylarin islem gordugu tahta bolunmeden sebep derinlik azalmis vaziyettte. Ozetle operasyona acik vaziyette,cok dusuk paralarla sert hareketler yaptırılabilir

7. Nasil bir hisseymis arkadas hergun duser mi bisey. Ve dustugu yeri bi daha gormemek gibi de bir huyu var.

Kesinlikle Y.T.D

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,482
    bunca senedir borsadayım ,böyle adi bir kağıt görmedim

94 den çakmışın millete ,%60 değer kaybetmiş,gelmiş 39 a

neredeyse 1.5 yıldır sürekli düşürüyorsun, bedelliyi koymuşun cebe

E be ş......fsiz daha neyin peşindesin !

Sayfa 180/412 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230280 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •