Sayfa 2/2 İlkİlk 12
Arama sonucu : 13 madde; 9 - 13 arası.

Konu: investing.com grafik hatasi hk

1. hocam ben de yazdim. hatta biraz sert yazdim. BIST gibi ciddi bir platforma ait bilgilerin yayinlandigi sitelerin icerigi birbirini tutmutor. yani bilmiyorum cok sacma.

Alıntı Originally Posted by val Yazıyı Oku
    Konuyla ilgili bildirimde bulundum. Grafiklerde hata olduğunu ifade ettim.
    Örnek olarak zoren'i verdim. Zoren'in düzeltileceğine dair cevap geldi.
    Lakin Borsa İstanbul'daki birçok hissede benzer problem olduğunu tekrar yazdım bakalım ne cevap gelecek.
    https://tr.investing.com/about-us/contact-us

2. www.investing.com turkiye yetkilisi konuyla ilgili teknik ekibe gerekli talimatin verildigi ve birkac gun icinde genel bir guncelleme yapilacagini soyledi.

3.  Alıntı Originally Posted by emredalgic Yazıyı Oku
    valla su an sasirmis haldeyim ve hangi siteye guvenecegimi bilmiyorum.
    ya borsayi birakacagim yada matriksdata falan alacagim matriksde boyle hatalar oluyor mu bilmiyorum.
    az once BRISA'da da hata oldugunu fark ettim. hatta brisada iki farkli kisinin cizdigi finnet grafiginde bile fark.
    yani hisse alimina teknik analizle karar veren biri icin bence bunlar onemli detaylar.
    BRISA ile ilgili durumu su mesajda acikladim. bu isin icinden nasil cikilmali?
    www.investing.com www.tradingview.com gibi siteleri birakmali miyiz? teknik analiz ve dogru grafik icin hangi platformdan faydalanmaliyiz? tecrubeli arkadaslarimiz yol gosterebilirse cok iyi olur.

http://www.hisse.net/topluluk/showth...586#post602586
    paragaranti teknik analiz en iyisi ve ücretsizi gibi duruyor...
    Düşük maliyet ve GÜVEN her şey !
    Hayat Hoş,Gerisi Boş .

4. Dikkatiniz icin gercekten tebrik ederim. onemli bir konu.
    tradingview kullanicisiyim ben de. Acikcasi cok şaşırdım bu duruma. En kisa zamanda ilgilendigim hisseler uzerinden kontrol gerçekleştireceğim.
    konunun guncel kalmasinda fayda oldugunu düşünüyorum.

saygilar.

5. Arkadaslar,

bir suredir investing.com ile yazisiyorduk. bazi hisselerdeki ornek hatalari kendileriyle paylastik. fiyat verilerini kullandiklari kaynagi degistirdiler. bugunden itibaren (20-07-2017) butun fiyat verilerinin butun hisseler icin dogru olmasi lazim. 1-2 hissede kontrol yaptim duzelmis gozukuyor. eger hatali gordugunuz veriler varsa lutfen buradan paylasin. biz de ilgililere iletelim.

www.investing.com turkiye ekibine ilgilerinden dolayi bu platform araciligiyla kendi adima tesekkur ediyorum.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •