Sayfa 208/215 İlkİlk ... 108158198206207208209210 ... SonSon
Arama sonucu : 1718 madde; 1,657 - 1,664 arası.

Konu: BOSSA - Bossa Ticaret ve Sanayi

1. ilk çeyrek bilanço iyiydi.2. çeyrek te geçen seneye göre çok iyi gelicek zaten satışlar %90 yurtdışı birde kurdaki farkıda hesap edersek bence çok iyi gelecek tabi daha tecrübeli arkadaşlar ufak tefek yorum katarsa bilgilenmiş oluruz.saygılar

SM-A307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Kendi adıma 150 milyon tl civarı bir kar beklentim var 2.çeyrek için.
    2.çeyrek ham madde fiyatları çok dalgalandı. Etkisi ne kadar olacak göreceğiz.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3. Ben hasılat olarak rekor bir hasılat bekliyorum.tekstil deki ihracat rekorunun mutlaka etkisi olacak.acaba 45 m dolarlık yatırım'ın etkisi bu çeyrekte olurmu ? Belki bilançoya kadar biraz baskilayip bilanço sonrası yürür mü ne dersiniz

4. Yünsa benzeri bir bilanço gelme ihtimali nedir.

5. Bence yünsa gibi gelir hatta ciro ve karlılık ondan çok daha iyi olur gibi ama sermayesi yünsadan çok fazla tahtaya bu nasıl yansır merak konusu.haraket başladı ama kestirmek zor tabikide. Hafta sonu yada başında aciklansada ne olacaksa olsun.

6. Kağıdın ne kadar toplu olduğu zaten malumunuz. Yapılan yatırımlarıda ayrıca takip ediyoruz. Güzel bilançoların devamı ile çok başka yerlere gidebilir hissemiz. Sabırla Koruk Helva Olur. Şu anda eski fiyatla 68,99 da
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

7. Bilanço öncesi alayım bilançodan sonra zaten taliplisi çok olacak bir bir nallarım diyor şair
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

8. 254 milyon kar

Sayfa 208/215 İlkİlk ... 108158198206207208209210 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •