Special Days Image
Sayfa 210/215 İlkİlk ... 110160200208209210211212 ... SonSon
Arama sonucu : 1718 madde; 1,673 - 1,680 arası.

Konu: BOSSA - Bossa Ticaret ve Sanayi

1. ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

2. bu foruma resim yükleme işi pc den gerçekten zor. Bir konuyu anlatmaya çalışacağım ama bu resmen eziyet. Arkadaşlar bilanço güzel ancak faaliyet karındaki azalışın cezasını kesti piyasa. Bir önceki dönem .% 31 seiyesinde olan EFK 2. dönem verilerinde %27 ye gerilemiştir. Konu tamamen hammadde ile ilgili. faaliyet giderlerinde pazarlama, araştırma geliştirme ve genel yönetim giderleri hesaplarında herhangibir olumsuzluk görünmemektedir. Firma 80 milyon TL nakit üretmiştir. pozisyon çok net olarak devam arkadaşlar sayfada pek kimse olmasada önceden beri bilen bilir buradayım. 20 tl ye kadar alınır,,,,, selametle kalın
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

Sabır testi yapıyor galiba bu ara

4. vay be borsa ve bossa yaktın bizi. gecen yıllarda hadı mılyon dolarlık yatırımlar yaptın..bu donem de de ıyı kar acıklamayacaksın galiba ederi bu olmasa gerek
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    vay be
    Sn palmet bu ara formlara teknik yorum yapmıyorum... ama izniniz olursa yukarıdaki 2 kelimenizi yükselirken kullanacağım..
    bu sıralar işim gücüm eğlence.. bu kumarhanede başka türlü vakit geçmiyor..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

6. İnşallah serhat abi...
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    İnşallah serhat abi...
    İnşallah, svg kardeşim.. kazancın bol ve daim olsun..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

vay beee..

Sayfa 210/215 İlkİlk ... 110160200208209210211212 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •