Sayfa 51/215 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon
Arama sonucu : 1718 madde; 401 - 408 arası.

Konu: BOSSA - Bossa Ticaret ve Sanayi

1. Bu kadar hızlı hareket etmesinin sebebi ne olabilir dünde yapmıştı aynısını birkaç kez eskiler bir yorum yapsa

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. acaba hızlıca yukarı çekerek malmı yediriyor yoksa malmı alıyor anlayamadım..
    kaybetmek kolay kazanmak zordur.

3. Altdan al yukaridan ver tezgah ne guzel calisiyor. Pazarlayanlar utansin

4. Pasta atabilecek var mi

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by alfisti Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun, dün kapanış itibariyle elinde hissesi olanlar paralarını bir gecede 3 e katladilar, sermaye azaltimi hissedarlari etkilememis, yani ellerinde lot sayısı aynı kalırken yeni teorik hisse fiyatı 18 lira civarı olucak.. şirket hissedarlarına sağlam kıyak geçmiş.. helal olsun..ama beklenti bittiği için artık düşüşe geçecektir, bu saatten sonra elimde mal olsaydı fiyat bir gecede 3 katına çıkmışken satmayı düşünürdüm şahsen.. yatırım tavsiyesi değildir, şahsi dusuncemdir..
    o gün sabahki mesaja baksana arkadaş bir daha uğramadı
    kaybetmek kolay kazanmak zordur.

6. Ortalamanın üstünde kapatsada bari yarına bir umut olsa.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by teafull Yazıyı Oku
    o gün sabahki mesaja baksana arkadaş bir daha uğramadı
    Kötü niyetli bir yazı yazdığını sanmıyorum bu arkadaşın. Mantıken düşününce hissenin artışa devam etmesi lazımdı ama 7,10dan döndü. Bence spek uzun zamandır piyasadan patron ile ortak çalışarak hisseleri topladı ve bu haberin ardından hisseleri devretti veya devrediyor. Bir süre sonra piyasa açıklık oranı şu kadar , borsa kotundan çıkma isteği falan gelirse şaşmam. Başka türlü ne diye kıyak yapsın patron. Bu kadar salağını gören varsa bildirsin biz de bilelim. Ben bir şey bildiğimden değil sadece mantık yürütmeye ve nedenini çözmeye çalışıyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    4,9x deki boşluğu almadan gitmez gibi
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

Sayfa 51/215 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •