Sayfa 64/215 İlkİlk ... 1454626364656674114164 ... SonSon
Arama sonucu : 1718 madde; 505 - 512 arası.

Konu: BOSSA - Bossa Ticaret ve Sanayi

1. şirket yine 15 milyon dolarlık ihracat belgesi almış . geçen ay da 35 milyon dolardı. 2 ayda 50 milyon dolar , güzel rakam. bugünkü resmi gazeteden görebilirsiniz.

2.  Alıntı Originally Posted by Maximum Yazıyı Oku
    şirket yine 15 milyon dolarlık ihracat belgesi almış . geçen ay da 35 milyon dolardı. 2 ayda 50 milyon dolar , güzel rakam. bugünkü resmi gazeteden görebilirsiniz.
    kardeş öyle diyorsun ama fiata hiç yansımıyor çok zarardayız fiyat her gün aşağı geliyor.
    kaybetmek kolay kazanmak zordur.

3. yerinde durmuyor oynak

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aslında hiç kaybetmedim; sadece sistemin istedikleri kazandı. Meteliksiz olabilirim ama niteliksiz değilim.
    Charles Bukowski.YTD

4. hergün bir havalanıyor ama yine eski yerine geliyor.

5. busefer bı değişik geldi🤔

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aslında hiç kaybetmedim; sadece sistemin istedikleri kazandı. Meteliksiz olabilirim ama niteliksiz değilim.
    Charles Bukowski.YTD

6. Görünen odur ki Deniz yat. Düzenli bir şekilde Topluyor ve bugün biraz daha yüklüce ; 90 bin lot daha alarak biraz daha net mesaj verdi. Bakalım gelecek günler neler getirecek??? Ytd

Venus_V3_5580 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Kimseye bu hisseyi alın filan demiyorum eğer sermayesi kadar kar açıklayan satışa hazır arsa beklentisi olan pd/dd oranı 0.58 olaan
    hisse senetleri bu kadar toplu olan başka bir hisse varsa BİST’te gidin onu alın diyorum
    evet borsada gerçekten efsane beklentisi olan kağıtlar var ama bir çoğu tarihi zirveleri görmüş 100 de 700 değer kazanmış bir çok hisse bu hissede 2.5 3 liraya göre değerli lakin daha gidecek çok uzun yolu olduğunu düşünüyorum bu yüzden tavan tavanda gitse bile satmayı düşünmüyorum tamamen şahsi fikrim beni dinlemeyin sadece sesli düşündüm gerçi forumda böyle yazılar yazınca speklerin pek hoşuna gitmiyor ama bakalım inşallah bunda ters teper 👍👍

8.  Alıntı Originally Posted by etiler Yazıyı Oku
    Kimseye bu hisseyi alın filan demiyorum eğer sermayesi kadar kar açıklayan satışa hazır arsa beklentisi olan pd/dd oranı 0.58 olaan
    hisse senetleri bu kadar toplu olan başka bir hisse varsa BİST’te gidin onu alın diyorum
    evet borsada gerçekten efsane beklentisi olan kağıtlar var ama bir çoğu tarihi zirveleri görmüş 100 de 700 değer kazanmış bir çok hisse bu hissede 2.5 3 liraya göre değerli lakin daha gidecek çok uzun yolu olduğunu düşünüyorum bu yüzden tavan tavanda gitse bile satmayı düşünmüyorum tamamen şahsi fikrim beni dinlemeyin sadece sesli düşündüm gerçi forumda böyle yazılar yazınca speklerin pek hoşuna gitmiyor ama bakalım inşallah bunda ters teper ����
    kardeş sen etiler denmi parayı buldun yoksa geçen sene 0,95 den 17,95 e gittiydi de. darısı bossaya bakalım.

Sayfa 64/215 İlkİlk ... 1454626364656674114164 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •