Sayfa 71/215 İlkİlk ... 2161697071727381121171 ... SonSon
Arama sonucu : 1718 madde; 561 - 568 arası.

Konu: BOSSA - Bossa Ticaret ve Sanayi

Düşerken hiç kimse yok çıkarken bir sürü dalavereci var bossada...

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by sayim_aydin_1988 Yazıyı Oku
    Düşerken hiç kimse yok çıkarken bir sürü dalavereci var bossada...

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Spekin suçu 20 lira edecek hisseyi buralardan mal verdiriyor dangalak ben ne diyim daha çakalın biri girmiştir hisseye yüzde 10 u görüp mal verecek millete bizim patronda baksın mal mal

3. Düşerken milletin psikolojisi bozulduğundan yazmıyordur. Bir süredir takipteyim. Al sat yapıyorum ama ufak miktarlar. Sabrı olan bu hisseden ekmek yer düşünceme göre.

4.  Alıntı Originally Posted by fatihrustu Yazıyı Oku
    Düşerken milletin psikolojisi bozulduğundan yazmıyordur. Bir süredir takipteyim. Al sat yapıyorum ama ufak miktarlar. Sabrı olan bu hisseden ekmek yer düşünceme göre.
    Ekmek mi kusura bakmada bunda da fırın sahibi olamıcaksam bırakıcam bu borsayı bu kadar iddalıyım banvitteki hareketi bekliyorum olması gereken o da hayırsever vicdanlı bir tahta sahibi gerekiyor yoksa yarın yine yukardan verir millete

5. 100.000 lot yüzde 5 kar için alınır mı bu kağıtta sizce

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. 10 gündür yaptığı hareketler 5.90-98 arası çıkarıp anında 5.40-70 arasina geri donmekti ..Donmez umarım .ben Çky nin bu hissede olduğunu sanmam çünkü bu hareketlerde duramaz satar başka hisseye gider .hele 15 iş günü hayatta durmaz.Bi pasta paylaşımı rica etsem

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aslında hiç kaybetmedim; sadece sistemin istedikleri kazandı. Meteliksiz olabilirim ama niteliksiz değilim.
    Charles Bukowski.YTD

7.  Alıntı Originally Posted by dels Yazıyı Oku
    Sonra ne olur
    kopuk açmazsa devam eder,
    kopuk açarsa gözünü tekrar aşağılara diker.

YTD

Heryer borsa fenomeni denen adamın hisseye girdiği söyleniyor. Ne olur bilemem

Sayfa 71/215 İlkİlk ... 2161697071727381121171 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •