Sayfa 85/215 İlkİlk ... 3575838485868795135185 ... SonSon
Arama sonucu : 1718 madde; 673 - 680 arası.

Konu: BOSSA - Bossa Ticaret ve Sanayi

1. BOSSA - Bossa Ticaret ve Sanayi

Alıntı Originally Posted by sayim_aydin_1988 Yazıyı Oku
    Hiç bir allahın kulu yok hissede arkadaş millet nerde...

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bugün veya yarın yukarıya doğru Devre kesince gelirler

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

Aynen yükseldi mi Akbaba çok oluyor...

3. 1. Sabancı Holding tekstil iştiraki Bossa; yaklaşık on yıl önce Akkardan sanayiye satılmıştı.Adana'da otomotiv parçası üreten Akkardan Sanayi ve Ticaret A.Ş., Adana Sanayi Odası Meclis Başkanı İsrafil Uçurum ve kardeşi Yusuf Uçurum'a ait Oğuz Tekstil'e satıldı. Akkardan, 2008 yılında, Sabancı Ailesi'nin tekstil iştiraki Bossa'nın yüzde 50 hissesini 76,4 milyon dolara satın alarak tekstil sektörüne adım atmıştı.
    2. 10 yıl önce %50 için 77 milyon... toplamda 155 milyon piyasa değeri ediyor.
    3. 155 milyon dolar= 600 milyona TL eder. Hissenin 600 milyon piyasa değerine ulaşabilmesi için fiyatının 600milyon/33milyon=yaklaşık 20tl eder.
    4.Bu 10 yıl önceydi..Bossa dahada büyüdü gelişti fiyatının 20tl üzerlerini hak ettiği ortadadır.Hissesi olanların sabırlı olup hisselerini kaptırmaması kendi menfaatlerinedir. Zaten piyasada %4 oranında hisse dolaşıyor.....YTD.

Bu dediklerin doğru ise hissenin 20 tllere ulaşması 1 veya 2 yılı bulur...

5. Bossa'yı alan Uçurum Ailesi de tekstildeki yatırımları ile biliniyor. Oğuz Tekstil, 120 bin metrekare alanda, yıllık 30 milyon metre üretim kapasitesi ile polyester viskon kumaş üretiminde Türkiye'nin en büyük üretim kapasitesine sahip entegre tesisi. Oğuz Tekstil’in başlıca pazarları ise Amerika, Rusya ve Avrupa ülkeleri.

6. Akardan ile Bossanın birleşmesi raporunu inceledim.Bu birleşmede bossanın aktiflerinde değişimler olmuş dolaysıyla yukardaki hesaplama hatalı oluyor...12 aylık bilançoyu görmek lazım...Ama Oğuzlar tekstil bu işlerin piri....Bossayı çok iyi seviyelere getireceğine inancım tam...Adamlar düzgün iş yapan hak ve hukuka dikkat eden insanlar....Oğuzlar ile bossa tam bir sinerji oluşturacak 1-2 içinde yuksek büyümeler göreceğiz...

7. Tekstil işinde çok büyük enterge alt yapısı kuran İsrafil Uçurum kardeşlerin Sabancı ailesi ile benzerlik taşıyan birçok özelliği var...Bunlar BOSSAYI ÇOK İYİ YERLERE GETİRECEĞİNE ADIM GİBİ EMİNİM....Çünkü bossa ehil ellere geçmiş....İsrafil kardeşler İÇİN BOSSA marka değeri çok önemli...Oğuzlar tekstil için asıl önemli olan bu...Entegre tesisleri pamuğu elyafı baştan alıyor önce ip yapıyor sonra çok kaliteli kumaşlar fakat konfeksiyoN yapacak ve Markası PRESTİJLİ olan bir şirkete ihtiyaçları vardı oda tabiki BOSSA.....BOSSA MARKASINA BİLE HİÇ BİRŞEY ALMADAN BÜTÜN PARAYI BİLE VERİRLERDİ SANIRIM....YTD.

Arkadaşlar çok sinsi hareketler var

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 85/215 İlkİlk ... 3575838485868795135185 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •