Sayfa 185/215 İlkİlk ... 85135175183184185186187195 ... SonSon
Arama sonucu : 1718 madde; 1,473 - 1,480 arası.

Konu: BOSSA - Bossa Ticaret ve Sanayi

1. Kimse yok galiba senette, namussuz puslu havada tavana kitledi, speği kimse cevval imiş. Hayırlı olsun bakalım.

2. Bizde burdayiz.tam spegi yok.gruplar dadaniyo arada.en son subat ayinda sağlam operasyon yedi.en son yabancidan işlem yapanlar 400 kusur bin lot toplamıştı.bugunku hareketi onlar yaptırmıştır.isterlerse bir günde satıyorlar yüksek hacim ve tavana yakın işlemlerle..

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bugün ilginç işler oldu tavanı 5.30 dan sonra bozdu.Aten o saate kadar tavandan verdiler .son dakikalarda yine tavan yaptı ama tavana kitlediginde 250 binlerde olan işlem miktarı kapanışta 731 bin lottu.yani tavandan ciddi mal verildi.eger spek mal çıktıysa yarın işler kotu.eger ısrarla bir grup aldıysa iyi.acilen akd lazım.bugunku alan satan aracı kurum dağılımı...

4.  Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    Bugün ilginç işler oldu tavanı 5.30 dan sonra bozdu.Aten o saate kadar tavandan verdiler .son dakikalarda yine tavan yaptı ama tavana kitlesine nde 250 binlerde olan işlem miktarı kapanışta 775 bin lottu.yani tavandan ciddi mal verildi.eger spek mal çıktıysa yarın işler kotu.eger ısrarla bir grup aldıysa iyi.acilen akd lazım.bugunku alan satan aracı kurum dağılımı...

Bugün endeks ciddi satış yemişken tavana alış girecek kimseyi düşünemiyorum açıkcası, hatta fırsatını gören satmıştır bence speklere.
    Son düzenleme : efeksk; 21-09-2020 saat: 20:57.

5.  Alıntı Originally Posted by efeksk Yazıyı Oku
    Bugün endeks ciddi satış yemişken tavana alış girecek kimseyi düşünemiyorum açıkcası, hatta fırsatını gören satmıştır bence speklere.
    Geçen gün aynı hareketi Vakko yaptı tavanı sonraki gün geri geldi sırayla dolanıyor spekleri sanirim

6.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    Geçen gün aynı hareketi Vakko yaptı tavanı sonraki gün geri geldi sırayla dolanıyor spekleri sanirim
    ne dedım vakko gıbı cıkarıp gerı verıyorlar aynı ekıp sanırım

7. Genelde bir insevingte pazarliyorlar.zaten bir tavan yapmış kağıda ertesi gün yuzbinlerce lot satmak kolay.
     Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    ne dedım vakko gıbı cıkarıp gerı verıyorlar aynı ekıp sanırım

8. Dunki tavandan sonra yine insevingte pazarladilar.gece 5 alti kisi yazdi birden.sabah 9 da ayni anda 10 kisi felan olumlu hedefki yorum yapti.gaz verdi.ayni adamlar.hatta pazarliyorlar dedim.ana hemen site yorumuni sildi.ortaklar.seas acilmadan verdi zaten.arti 10 dan eksi 10 tabana yaklasti.

Son düzenleme : yuzdeoncu; 30-09-2020 saat: 12:56.

Sayfa 185/215 İlkİlk ... 85135175183184185186187195 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •