Sayfa 191/215 İlkİlk ... 91141181189190191192193201 ... SonSon
Arama sonucu : 1718 madde; 1,521 - 1,528 arası.

Konu: BOSSA - Bossa Ticaret ve Sanayi

aylık takas

2. Merhaba diyeyim geldiğim belli olsun hayırlı inşallah

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

3. Bossa kimin sabncılardan çıktımı

4. Aslında beni en çok sevindiren şey buraya kimsenin yazmıyor olması burayı günlük yapılacaklarım şeklinde not defteri olarak kullansam kimse rahatsız olmazzz

''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

5. Gunluk 100 liraya talim eden ac kopek bir tahtacisi var .100 lot alin hemen dusursun. Diger tekstiller arsa cikti bundan bir halt olmaz boyle ac kopek tahtaciyla

6. Sayın israfil uçurum bloomberg te

7. Neden düştü söyleyim sayın israfil uçurum hep baştan savma cevaplar verdi,,

8. Doyurucu net bir şekilde konuşamadı. Aniden sokak ropörtajında mikrofonu uzatmışlar havası vardı.

Sayfa 191/215 İlkİlk ... 91141181189190191192193201 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •