Special Days Image
Sayfa 174/215 İlkİlk ... 74124164172173174175176184 ... SonSon
Arama sonucu : 1718 madde; 1,385 - 1,392 arası.

Konu: BOSSA - Bossa Ticaret ve Sanayi

1. 53 bin lota dustu yabanci.bravo diyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,037
     Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    53 bin lota dustu yabanci.bravo diyorum.
    yabancı kendi kıçının derdinde bir de bu son hisse hareketlerinde hep yerli ve milliler iş başında
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,037
    KAP: BOSSA [ ] BOSSA TİCARET VE SANAYİ İŞLETMELERİ T.A.Ş. Faaliyetlerin Kısmen veya Tamamen Durdurulması ya da İmkansız Hale Gelmesi

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/831976
    Dosyalar:

Faaliyetlerin Kısmen veya Tamamen Durdurulması ya da İmkansız Hale Gelmesi 2020-03-25
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    Türkçe
    İngilizce
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Bildirime Konu Durumun Niteliği Üretim faaliyetlerine bir süreliğine ara verilmesi.
    Durdurulan/İmkansız Hale Gelen Faaliyetler Hakkında Bilgi Üretim faaliyetleri.
    Faaliyetlerin Durdurulmasının/İmkansız Hale Gelmesinin Nedeni COVID-19 Salgını
    Varsa Yetkili Organ Karar Tarihi 24.03.2020
    Faaliyetlerin Durdurulmasının/İmkansız Hale Gelmesinin Geçerlik Tarihi 24.03.2020 - 01.04.2020
    Faaliyetlerin Durdurulmasının/İmkansız Hale Gelmesinin Şirketin Toplam Üretimine Etkisi -
    Faaliyetlerin Durdurulmasının/İmkansız Hale Gelmesinin Şirketin Toplam Satışlarına Etkisi -
    Kısmen Durdurma Sözkonusu ise Durdurulan Faaliyetlerin Toplam Üretim ve Satışlar İçindeki Payı -
    İş Akitleri Feshedilen/Feshedilecek Kişi Sayısı İş akdi feshi öngörülmemektedir.
    Ödenen/Ödenecek Kıdem Ve İhbar Tazminatlarının Toplamı -
    Şirket Yönetimince Alınan Tedbirler Resmi kurumların duyurmuş olduğu tüm tedbirler alınmıştır.
    Yeniden Faaliyete Başlanması İçin Gerçekleşmesi Gereken Olaylar Toplum sağlığını tehdit eden salgının sona ermesi.
    Yeniden Faaliyete Başlanacaksa Öngörülen Tarih 01.04.2020
    Şirketin Süreklilik Varsayımının Nasıl Etkileneceği -
    Açıklamalar
    Ek Açıklama Tüm dünyayı etkisi altına alan salgının etkilerini azaltmaya yönelik alınan önlemler çerçevesinde;

Şirketimiz, işin işleyişi gereği sosyal mesafeyi korumakta zorlandığımız üretim birimlerinin faaliyetlerine 01.04.2020 tarihine kadar ara vermiştir. Bu süreçte; sevkiyat, satış/pazarlama ve diğer idari bölümler gibi birimlerimiz gerekli tedbirler alınarak çalışmaya devam etmektedir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

bu haber 1 nisan demiş ama saat kaçta başlayacak dememiş şirketi arayan ya da mail atan var mı?
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

4. Filozof heyacanlisin.ama bir onemi yok.uretim baslasa bile kime satacak.takep bitik.10 da 1 kapasiteyle devam eder oyle yada boyle 3 aylik ve 6 aylik blancolar gumledi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,037
    Gitmeyen tek tekstil olarak kaldın ya helal olsun!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,037
    uyuz dün verecektin haberi aklın sonradan mı geliyor?
    KAP: BOSSA [ ] BOSSA TİCARET VE SANAYİ İŞLETMELERİ T.A.Ş. Faaliyetlerin Kısmen veya Tamamen Durdurulması ya da İmkansız Hale Gelmesi

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/834197
    Dosyalar:

Faaliyetlerin Kısmen veya Tamamen Durdurulması ya da İmkansız Hale Gelmesi 2020-04-02
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    Türkçe
    İngilizce
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Evet (Yes)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi 25.03.2020
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Bildirime Konu Durumun Niteliği Üretim faaliyetlerine yeniden başlanması.
    Durdurulan/İmkansız Hale Gelen Faaliyetler Hakkında Bilgi -
    Faaliyetlerin Durdurulmasının/İmkansız Hale Gelmesinin Nedeni -
    Varsa Yetkili Organ Karar Tarihi 24.03.2020
    Faaliyetlerin Durdurulmasının/İmkansız Hale Gelmesinin Geçerlik Tarihi 24.03.2020 - 06.04.2020
    Faaliyetlerin Durdurulmasının/İmkansız Hale Gelmesinin Şirketin Toplam Üretimine Etkisi -
    Faaliyetlerin Durdurulmasının/İmkansız Hale Gelmesinin Şirketin Toplam Satışlarına Etkisi -
    Kısmen Durdurma Sözkonusu ise Durdurulan Faaliyetlerin Toplam Üretim ve Satışlar İçindeki Payı -
    İş Akitleri Feshedilen/Feshedilecek Kişi Sayısı İş akdi feshi öngörülmemektedir.
    Ödenen/Ödenecek Kıdem Ve İhbar Tazminatlarının Toplamı -
    Şirket Yönetimince Alınan Tedbirler Resmi kurumların duyurmuş olduğu tüm tedbirler alınmıştır.
    Yeniden Faaliyete Başlanması İçin Gerçekleşmesi Gereken Olaylar -
    Yeniden Faaliyete Başlanacaksa Öngörülen Tarih 06.04.2020
    Şirketin Süreklilik Varsayımının Nasıl Etkileneceği -
    Açıklamalar
    Ek Açıklama 25.03.2020 tarihli
    açıklamamızda, üretim birimlerinin faaliyetlerine 01.04.2020 tarihine kadar ara
    verileceği belirtilmişti. Yaşanan gelişmeler sonucunda, işin gereği gözetilerek
    ve gerekli tüm tedbirler alınarak 06.04.2020 tarihinde üretim faaliyetlerine yeniden
    başlanacaktır. Ayrıca, devlet teşvikleri kapsamında Kısa Çalışma Ödeneği
    uygulamasından faydalanılması için gerekli başvurular yapılmıştır.

Kamuoyuna
    saygıyla duyurulur.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,037
    Bossa: 06.04.2020 tarihinde üretim faaliyetlerine yeniden başlanacaktır. Ayrıca kısa çalışma ödeneği uygulamasından faydalanılması için gerekli başvurular yapılmıştır

8. Spek mali bitirmek uzere.2 gun onceye gore 44.000 lotu kaldi.1.388.000 lottan.sonra kendi haline dalgalanir artik yeni biri gelip tahtaya sahiplenip mal toplayip operasyon cekene kadar

Sayfa 174/215 İlkİlk ... 74124164172173174175176184 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •