Sayfa 176/215 İlkİlk ... 76126166174175176177178186 ... SonSon
Arama sonucu : 1718 madde; 1,401 - 1,408 arası.

Konu: BOSSA - Bossa Ticaret ve Sanayi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,047
    iş başı haberi düşmedi mi hala!
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

2. Yabanci 6.194 lota dustu.hergalde sifirlamistir.Malin tamami ayni adama aitmis.1.380.000 lotu adam satti.operasyona bak beee.4 ile 8 arasi topla.12.5 dan 5 kadar sat.yuzde 100 net kar en az var.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,047
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,047
    Ne oldu fabrika üretim başlamadı mı?6 Nisan dediler 7 Nisan oldu geçen sefer 13.15te yani bir gün sonra açıklamışlardı bu zamana kadar açıklamaları lazımdı seans içi düşsün de haber ona göre karar verelim işleme

5. Filozof dedi ya kap aciklamasinda jismi odenege basvuruyiz.yani tatile gonderiyor iscilerini.uretim duruyor.ayrica cok basit bir mantikla cozemiyirmusun.bu kumaslar giyimde kullaniliyor.tekstil dunyada bitik.magzalar avm ler markalar kapali.mim ne yapsin kumasi
     Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Ne oldu fabrika üretim başlamadı mı?6 Nisan dediler 7 Nisan oldu geçen sefer 13.15te yani bir gün sonra açıklamışlardı bu zamana kadar açıklamaları lazımdı seans içi düşsün de haber ona göre karar verelim işleme

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,047
     Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    Filozof dedi ya kap aciklamasinda jismi odenege basvuruyiz.yani tatile gonderiyor iscilerini.uretim duruyor.ayrica cok basit bir mantikla cozemiyirmusun.bu kumaslar giyimde kullaniliyor.tekstil dunyada bitik.magzalar avm ler markalar kapali.mim ne yapsin kumasi
    kağıdın speği gibi davranıyorsunuz maşallahNe zaman yazsam tek cevap veren sizsinizkap açıklamasını bir daha okuyun bence BOSSA: 06.04.2020 TARİHİNDE ÜRETİM FAALİYETLERİNE YENİDEN BAŞLANACAKTIR. 25.03.2020 tarihli
    açıklamamızda, üretim birimlerinin faaliyetlerine 01.04.2020 tarihine kadar ara
    verileceği belirtilmişti. Yaşanan gelişmeler sonucunda, işin gereği gözetilerek
    ve gerekli tüm tedbirler alınarak 06.04.2020 tarihinde üretim faaliyetlerine yeniden
    başlanacaktır. Ayrıca, devlet teşvikleri kapsamında Kısa Çalışma Ödeneği
    uygulamasından faydalanılması için gerekli başvurular yapılmıştır.

Kamuoyuna
    saygıyla duyurulur.

Millet maske için donunu bile kullanacak bakınız!Ayrıca bu haber 24 Mart 2020 tarihli!Bu şirketler maskeyi kağıttan mı yapacak???
    İş dünyasından maske adımı
    LC Waikiki-Taha Grubu 3 milyon adet maske üreterek devlete hibe etme kararı aldı. Türkiye İhracatçılar Meclisi üyeleri ise günlük 1 milyon adet maske üretimine başlıyor.

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin (TİM) koronavirüs salgını ve sonrasındaki gelişmelerle ilgili telekonferans yöntemiyle gerçekleştirdiği toplantıda TİM Başkanı İsmail Gülle, İHKİB Başkanı Mustafa Gültepe, İTHİB Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Öksüz ve İKMİB Başkanı Adil Pelister açıklamalarda bulundu.
    Gülle açıklamasında şu ifadeleri kullandı:
    Parasal ve mali tedbirlere ilişkin açıklanan 100 milyar liralık paket önümüzdeki günlerde ikincil ve üçüncül aşamalarıyla işdünyasının, ihracatçıların beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamayı sürdürecek.
    Kamu bankaları, Eximbank ve özel bankaların tüm kredi ve taksitlerin ödenmesinde esneklik sağlanacağını açıklaması iş dünyasına moral oldu.
    HEDEF GÜNLÜK 1 MİLYON
    Maske ve dezenfektanların tedarik sıkıntısını aşmak için TİM olarak birçok hazırgiyim, tekstil ve kimya firmalarımız ile üretim seferberliği başlatıyoruz.
    Hedefimiz günlük 1 milyon maske üretimi ile başlayıp aylık 40 milyon adet maske üretim kapasitesine ulaşmak.
    TİM olarak 1 milyon adet maske ve 100,000 adet dezenfektan üretip Sağlık Bakanlığı’nın emrine sunuyoruz.

İç çamaşırı üreticileri maskeye döndü

LCW-TAHA GRUBU: 3 MİLYON ADET MASKE ÜRETECEK
    İHKİB Başkanı Mustafa Gültepe ise şu ifadeleri kullandı:
    LCW-Taha Grubu ilk aşamada 3 milyon adet maske üretip Sağlık Bakanlığı’na hibe edecek, üretim Pazartesi itibarıyla başladı.
    Yaptığımız projeksiyona göre 100 firma ile günde 1 milyon adet maskeyi çok rahat üretip Sağlık Bakanlığı’na vereceğiz
    bu da halkın görüşü!
    Marketlerde de satilamayacakmis....bedava verirlerse verirler diyor...
    Kim verir bedava ......is basa dustu...çul çaputtan maske yapacaz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,047
    Bossa diye brisaya bakıyormuşum

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,047
    güle güle deyyüş kağıt!

Sayfa 176/215 İlkİlk ... 76126166174175176177178186 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •