Sayfa 181/215 İlkİlk ... 81131171179180181182183191 ... SonSon
Arama sonucu : 1718 madde; 1,441 - 1,448 arası.

Konu: BOSSA - Bossa Ticaret ve Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Adana arsaları satılırsa şirketin önü açılır
    kaç bönüm arsası var ?

2. Yunsa viruse karsi dayanikli kumas uretiyormus sabah ta aksam ta bossa da kumas veya maske ureticez diye bir haber gonderir belki .

3. Dun yunsa 14.45 tavanken 10.20 gormussun yunsa 15.40 sen 9.90 sin yeme bizi bossa spegi yunsaya gore olan gereken 11 lira ya yakin yerler.

4. Cok baski yaptin hissede yukselmesin diye cabaliyorsun sende cok para olabilir spek ama senden buyuk yuce Allah(cc) var .Rizki veren odur Cuma ya gidiyorum dondugumde daha yukarilarda ol bu kadar topladigin yeter

5. Yunsa kadar cikmissin ya sanki yunsa geri geldi diye %_2 yapiyorsun endekste dusmuyor .Avrupa amerika çin yerine siparislerini Turkiye ye kaydiriyor sen dusuyorsun hadi dus daha cok alirim

6.  Alıntı Originally Posted by taven Yazıyı Oku
    Yunsa kadar cikmissin ya sanki yunsa geri geldi diye %_2 yapiyorsun endekste dusmuyor .Avrupa amerika çin yerine siparislerini Turkiye ye kaydiriyor sen dusuyorsun hadi dus daha cok alirim
    Berat Albayrak’ın açıklaması hisse ne gibi etki eder ? Sanayicimize daha çok destek vereceğiz ?

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bekledigim kumas uretim haberi geldi hayirli olsun )

8. Yunsa dan sonra kumas haberi bekliyordum geldi .Yunsa yaparsa bunlarda yapardi elbet denim ve spor giyim alanin da antibakteriyerel kumas uretimine basladilar hisse tavan oldu hayirli olsun

Sayfa 181/215 İlkİlk ... 81131171179180181182183191 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •