Sayfa 180/215 İlkİlk ... 80130170178179180181182190 ... SonSon
Arama sonucu : 1718 madde; 1,433 - 1,440 arası.

Konu: BOSSA - Bossa Ticaret ve Sanayi

1. Adana arsaları satılırsa şirketin önü açılır

dalgayı bırak hacı abi...ben uzuncuyum bunları yemem.tavan serisini ne zaman ateşliyeceksin.ben haberi aldım.fazla girmeden gaza bas istersen.yoksa yazayım mı buradan haciiiiiii.......
    yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.şahsi değerlendirmelerimdir.

Red face

............

5.  Alıntı Originally Posted by piton123 Yazıyı Oku
    dalgayı bırak hacı abi...ben uzuncuyum bunları yemem.tavan serisini ne zaman ateşliyeceksin.ben haberi aldım.fazla girmeden gaza bas istersen.yoksa yazayım mı buradan haciiiiiii.......
    Yaz yaz yaz

biraz korkutalım dedik ama adam iyi giydirdi.küçük bir zararla ben kaçtım.kalanlara bol şanslar.

7. Hisse 2 ay sonra 10 lu rakamlara görüp eksi kapattı ama kimse tek yorum yapmamış.

Ne hissenin 9.78 direncini kıramadığından bahseden var nede bossa speğinin ne kadar karaktersiz olduğundan bahseden var

Mndrs gibi hareketleri hantal ve zararda olan bir hisseye 5 tavan yaptırdılar bossa lütfedip 10 u bile geçemedi.

Zamanında gerisinde olan yünsa 13 lere geldi. Yarısından aşağı fiyatta olan blcyt iyice yaklaştı arsan da geriden geliyor ama sanki kapasitesi düşmüş zararı artıyor gibi hareket ediyor hisse.

Bu tamamen beceriksiz ve karaktersiz spek yüzünden.

Ne diyelim bizi 1 aydır süründürdün onlarca hisse kaçırttın inş burdan kazandığın paralar yaramaz sana da
    Ytd

8.  Alıntı Originally Posted by talebe37 Yazıyı Oku
    Hisse 2 ay sonra 10 lu rakamlara görüp eksi kapattı ama kimse tek yorum yapmamış.

Ne hissenin 9.78 direncini kıramadığından bahseden var nede bossa speğinin ne kadar karaktersiz olduğundan bahseden var

Mndrs gibi hareketleri hantal ve zararda olan bir hisseye 5 tavan yaptırdılar bossa lütfedip 10 u bile geçemedi.

Zamanında gerisinde olan yünsa 13 lere geldi. Yarısından aşağı fiyatta olan blcyt iyice yaklaştı arsan da geriden geliyor ama sanki kapasitesi düşmüş zararı artıyor gibi hareket ediyor hisse.

Bu tamamen beceriksiz ve karaktersiz spek yüzünden.

Ne diyelim bizi 1 aydır süründürdün onlarca hisse kaçırttın inş burdan kazandığın paralar yaramaz sana da
    Ytd
    hocam hisselerin yükselmesi tamamen speklerin elinde.speklerin hakim olduğu yuklu mal olan gruplar kâğıtları çok yükseltiyorlar.
    bossada farklı bir durum var.
    1. cisi coronodan önce büyük bir operasyon yedi.bir grup 1,380,000 lotu 4-8 arası toplayıp blanco etkisiyle kısa zamanda 9-12,5 arası boşalttı.citi takasını bakarsanız eskilere gün gün göreceksiniz.
    şimdi hisse toplu ama patronda çoğu.oda zaten oynamıyor.kalan kısım dağınık.bossaya sürekli farklı spekler gelip vur kac yapıp giderler.sahipsiz gibi.aşırı sıg tahta.200 bin lot toplayan 1 günde yüksek hacimle malı çkıp kar yapabiliyor.
    zaten son 1 aydır milyonlarca lot hacim ama gidemiyor.çünki tahtacıda mal yok.200 bin lotla çıtır yapmaya çalışıyor.
    genelde yunsayı takip eder gibi yapıp anında basıp trade ediyorlar.

Sayfa 180/215 İlkİlk ... 80130170178179180181182190 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •