Sayfa 33/47 İlkİlk ... 23313233343543 ... SonSon
Arama sonucu : 371 madde; 257 - 264 arası.

Konu: EkoDream ile Bist ve Finansal Okuryazarlık

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,974
     Alıntı Originally Posted by EkoDream Yazıyı Oku
    Bu vesile ile yazayım artık tanıdığım kişiler hariç soru cevaplamıyorum günlük paylaşımlara devam alacağı olan alsın okumayan zaten girmesin burası gorum safsatası yapmasın kimse burası forum deil şahsi konum ve şahsi görüşlerim...
    Teşekkür etmek yerine burada günlük hayatta selam dahi vermeyeceğimizin insanların hakaretlerine maruz kalıyoruz...
    İstesem bu eğitimleri para ile de veririm ve talebide anlatsam inanamazsınız ama ben BİLGİMİN DİYETİNİ ÖDÜYORUM SAYGI GÖSTERMEYENİDE İSTEMİYORUM!!!!
    BU KADAR NET
    👏👏👏👏
    Bu kadar işte. Gerçek hayatta karşısında iki laf edemeyecek biri sandalda dan dün cümlelerle sinir harbi yaratır. Tekrar 👏👏👏👏 sizi.

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

Alıntı Originally Posted by adgur Yazıyı Oku
    teşekkür ederim sayın legolas, bölünmeleri takip edebileceğim bir link mevcutmudur acaba yardımcı olurmusunuz?
    sayin adgur, bu konularda is yatirim'in sitesi geyet iyidir.

http://appws.isyatirim.com.tr/lt_temettuverimi.aspx

tekrar teşekkürler sayın legolas

2011 ve 2013 zirveleri grafikte ocak ayında fakata 2 yıldaki temettüler mayıs ayında,
    keşke grafiği karşılaştırabileceğimiz başka bir veri grafik kaynağı bulabilsek doğru şeyi yaptığımızı bilmemiz lazım.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,974
     Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    👏👏👏👏
    Bu kadar işte. Gerçek hayatta karşısında iki laf edemeyecek biri sandalda dan dün cümlelerle sinir harbi yaratır. Tekrar 👏👏👏👏 sizi.

Sanalda cümlelerle olacaktı. (Kumsaldaym. Ekran parlıyor. Özür dilerim)

Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

5. http://www.hisse.net/topluluk/showth...t=542&page=208

Hocam mohican adlı borsa genel başlığı altında sayfası bulunan arkadaşın

ASELSAN arçekik tofaş Ford bimas typrs
    Hakkında temel rasyolar bakımından balon bulunduğuna dair yazıları var. Gerçekten de matrikste yazılı fk. Pd/dd.
    Özsermaye piyasa değeri rakamlarına bakılınca biraz yüksek oldukları görülüyor
    Sizce bu yüksek fiyatlama neden

6. Sayın ekodream sayın mohikanin söylediği gibi mi bu hisseler balon mu

SM-T817 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by obstinate Yazıyı Oku
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...t=542&page=208

Hocam mohican adlı borsa genel başlığı altında sayfası bulunan arkadaşın

ASELSAN arçekik tofaş Ford bimas typrs
    Hakkında temel rasyolar bakımından balon bulunduğuna dair yazıları var. Gerçekten de matrikste yazılı fk. Pd/dd.
    Özsermaye piyasa değeri rakamlarına bakılınca biraz yüksek oldukları görülüyor
    Sizce bu yüksek fiyatlama neden
     Alıntı Originally Posted by Grid Yazıyı Oku
    Sayın ekodream sayın mohikanin söylediği gibi mi bu hisseler balon mu

SM-T817 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Borsa'nın ilginçliği; biri bir hisseyi satar, diğeri o hisseyi alır, her ikisi de birbirinden daha akıllı olduğunu sanır. [William Feather].
    Arkadaşlar başkalarının görüşleri ve açıklamalarını değerlendirmek için açmadım sayfayı, ama yine de sonda cvp yazıcam sizin için... Arı gibi olun herkesten birşey alın ama SON KARARI KENDİNİZ VERİN... Bunun içinde temel değerlendirme bilanço okuma öğrenin en fazla 1 ayınızı alır bu sayede uv yatırımlarınızın sürdürülebilirliklerinizi kontrol edebilirsiniz...
    Yakın zamanda aseldan topiğinde yaşanan bi olaydan örnekleme yapayım biri geldi ve eski Türkçe kelimelerle yazmaya başladı başladı bana gelen özel mesajlarda 1 gün sonra bu beyfendinin tahtanın speği olduğunu tahmin eden bile vardı...
    Finansal okuryazarlık öğretme amaçlı yazdığım yayınladığım yazılarda bu saçma tabuları yıkma amacımı bu mecraya taşıma nedenim daha istekli ve ilgili kişilere ulaşma isteğimdi.
    Sizin sorunuzun cevabı "eğer apple hissesi bir balon ise yazdığınız hisselerde balondur." Borsada sürekli kar eden, karını arttıran, Ar-ge ye yatırım yapan(DÜNYA AR-GE YATIRIM SIRALAMASINDA DÜNYADA İLK 500 DE 5 ŞİRKET VAR 3 Ü TOASO FROTO VE ASELS )karını arttıran, bu da yetmezmiş bi karını paylaşan Bist de bu şiketler dışında bana kaç şirket sayabilirsiniz... Hala fk pp/dd konuşmak istiyorsanız o zmn yapacak birşeyim yok...
    Siz duvarlarınızı sağlam örün yeterli...
    Son düzenleme : EkoDream; 23-07-2017 saat: 21:52.
    Hisse senedi bazlı yorumlardan çok Finansal okuryazarlık sağlamaktır amacım.
    Borsa'nın ilginçliği; biri bir hisseyi satar, diğeri o hisseyi alır, her ikisi de birbirinden daha akıllı olduğunu sanır. Twitter: EkoDreaM

8.  Alıntı Originally Posted by adgur Yazıyı Oku
    https://tr.tradingview.com/x/Xm9ndnHF/

teknik olar dolar değeri Murat üstadığın sevdiği seviyelerde (ortalamanın altında)
    2,84 dolar direncini kırmış gibi gözüküyor fakat 8. ayda bir düzeltme yaparmı bilemem sarı üçgeni 8. ayda yukarı geçerse hoş görünüyor teknik olarak fakat Üstad teknik konular hariç şuanki dolar değerini beğenebilir temel konularına da kendimce bakacam.
    bir önceki mesajımda Üstadın beğenmeyeciği fikrimi yine kendimce beğenebilir olarak düzeltiyorum.
    not: bu konularda çok yeni olduğumu genel geçer kabileyette olmadığımı öğrenmeye çalıştığımı tekrar belirtir soru sahibinden özür dilerim
    Tkfen dönemsel olarak takip listemde ama bunun nedeni ne TL bazl nede usd bazlı grafiği tahminime dayalı bilanço beklentim... Tavhl ile benzer çok iyi bir bilanço beklemedeyim. Cuma sabahı eksideyken tavhl nın günü hatta pztesini nereden kapayacağını merak ettiğimi yazmıştım. UV yatırım aracı olarak görmediğim tkfen hissesi dönemsel anlamda ise takip listemdedir.
    Özel bi ricam olacak üstad vs değilim Murat bey demeniz yeterli...
    Hisse senedi bazlı yorumlardan çok Finansal okuryazarlık sağlamaktır amacım.
    Borsa'nın ilginçliği; biri bir hisseyi satar, diğeri o hisseyi alır, her ikisi de birbirinden daha akıllı olduğunu sanır. Twitter: EkoDreaM

Sayfa 33/47 İlkİlk ... 23313233343543 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •