Special Days Image
Sayfa 35/47 İlkİlk ... 25333435363745 ... SonSon
Arama sonucu : 371 madde; 273 - 280 arası.

Konu: EkoDream ile Bist ve Finansal Okuryazarlık

teşekkürler. açıkcası sayın akedemisyenin sorusunu kaynatmaktan korkmuştum..

ilk kağıtlarımı aldım... keşke daha önce farkına varabilseydim, nasip bugüneymiş zamanlama olarak tartışalabilir ama benim amacım birikim yapmak varımı yoğumu girmiyorum yani karınca hesabı..saygılarımla

3.  Alıntı Originally Posted by adgur Yazıyı Oku
    ilk kağıtlarımı aldım... keşke daha önce farkına varabilseydim, nasip bugüneymiş zamanlama olarak tartışalabilir ama benim amacım birikim yap0mak varımı yoğumu girmiyorum yani karınca hesabı..saygılarımla
    Hayırlı olsun... Birikimin zamanı olmaz...
    Hisse senedi bazlı yorumlardan çok Finansal okuryazarlık sağlamaktır amacım.
    Borsa'nın ilginçliği; biri bir hisseyi satar, diğeri o hisseyi alır, her ikisi de birbirinden daha akıllı olduğunu sanır. Twitter: EkoDreaM

teşekkür ederim Murat Bey..

5. Yakın zamanda aselsanın en büyük gelir kaynağının üretim deil ama malezya ve bae ye yapılacak teknoloji transferi kaynaklı olacağını düşünüyorum... malezya ve endonezyayı fazlasıyla önemsiyorum
    Borsa'nın ilginçliği; biri bir hisseyi satar, diğeri o hisseyi alır, her ikisi de birbirinden daha akıllı olduğunu sanır. Twitter: EkoDreaM

6. Aselsan için destek dirençler nedir sayın ekodream

SM-E700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by albayrak5561 Yazıyı Oku
    Aselsan için destek dirençler nedir sayın ekodream

SM-E700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kabaca en önemli rakamlar 23.56-24.00
    Son düzenleme : EkoDream; 24-07-2017 saat: 17:18.

8. Tekrar ediyorum iki üç cümle öğrenip her sorusuna cevap verdiğğm halde hem buradan hem özelden saçma sapan sorular sorup işine gelince Murat Bey işine geldin mi Ekodream yazan kompleksli kimse kibir ego vs bahanesiyle ileride soru sormasın... Öğrenmek isteyen gelsin..!!!! Kimsenin şahsi yatırım danışmanı deilim...

https://i.hizliresim.com/G04mdy.png

Bu ne demek 23.98 üstünde daha çok yolum var demek...

Sayfa 35/47 İlkİlk ... 25333435363745 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •