Sayfa 12/1009 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon
Arama sonucu : 8072 madde; 89 - 96 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Tcmb kaynakları: Bankacılarla görüşmede mevduata sınır konusu kesinlikle gündeme gelmedi

tcmb kaynakları: Bankacılarla görüşmede rutin konular ele alındı, politika sinyali verilmedi
    Değerli arkadaşlar, takım vb. tutar gibi pozisyon tutup bazı hoş olmayan sözlere mazur kalmak beni kırıyor. Benim kırdığım da olduysa şimdiden özür dilerim. Artık yazmayacağım. Selamlar, saygılar.

Ağbi zorla endeksi longluycam ya höh be hani zoraki olucak artık bu işlem

Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

endeks 30 vadeli kısa vade formasyonda bu dün alım yaptık tepede çaktık bugün gene diplerde. Bu formasyonun altında saatli açmadığı sürece çok sert yukarı ihtimali var endeksde.

Ders niteliği olsun bakalım bu grafikte ekmek çıkacakmı bize.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

4. ZAR 1.20+
    Geriden gelip bizi geçti..

Bas artık 3.60 un üzerine..

Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    ZAR 1.20+
    Geriden gelip bizi geçti..

Bas artık 3.60 un üzerine..
    noluyo yahu tövbe estağfirullah reis nasıl yani :D allah allahhhhhhh

6. http://www.bloomberght.com/haberler/...undeme-gelmedi

Bu haber önemli diye düşünüyorum..

Faiz konusunda rahatsızlar..

Bir dabara dubara düşünülüyor..

"kesinlikle" ibaresi de dikkat çekici..

Bende diyorum ki..Kesinlikle!!! konuşuldu..

usdzar 1,618 e dayandı onun o noktası 12,3555
    bizimkinin 1,618 i 3,6110 orada buluşacağız inşallah.
    daha iyi gelecek ABD verisi lazım bize onlar daha iteklemedi yarın ADP TDI cuma TDI bunlar çok iyi gelirse bizim faizi arttırıp duran kamiller bakalım ne halt yiyecekler glp yi uzuna rağmen %12,25 den arttırabilecekmi arttırırsa piyasa faizi %20 huduni bile kurtaramaz bunları.
    %20 faizde %10 böyödökkkkk dünyaın başaramadığını böşördökkk

Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    http://www.bloomberght.com/haberler/...undeme-gelmedi

Bu haber önemli diye düşünüyorum..

Faiz konusunda rahatsızlar..

Bir dabara dubara düşünülüyor..

"kesinlikle" ibaresi de dikkat çekici..

Bende diyorum ki..Kesinlikle!!! konuşuldu..
    Faizi arttıran merkezin kendisi yahu sonra piyasa bankaları faiz arttırma yok ya adamlarda ciddi zeka sıkıntısı var 3,56 dayken usdtry gereksiz 0,50 arttırdı şimdi bekir bez getir.
    3,70 de ne halt yiyecek 12,25 i çek 13-14 e eeee sonra reklamlarda enpara aylık %16,50 1milyona %20 sonra mokoko. Bu zeka sorunlu adamları nasıl en önemli yerlere getiriyorlar ve getirmeye devam ediyorlar anlayan beri gelsin.

Sayfa 12/1009 İlkİlk ... 210111213142262112512 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •