Sayfa 191/1009 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291691 ... SonSon
Arama sonucu : 8072 madde; 1,521 - 1,528 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Yanıt vermeden gitti best...

Benim bildiğim bankalarda bölge müdürlükleri genelde pasif görevlerdir. İyi bir şube müdürünün yanında bile havası yoktur.

Oysa bankaların genel müdür yardımcıları (aynen başbakan yardımcılarının hepsinin ağırlığının aynı olmaması gibi) aralarında görev ve yetki farklılıkları olsa bile banka organizasyonunda "üst yönetici"dirler.

Ben böyle biliyorum.

Alıntı Originally Posted by chronical Yazıyı Oku
    Sn. Chronical aşağıdada zurnanın zırt dediği yerdeyiz..DXY buralardan dönmeli diye düşünüyorum..FED toplantısı belirleyici olabilir..

Yaw bu nedir..adamlar teşviğe devam edeceğiz diye neredeyse bir yemin etmedikleri kaldı..EUR/USD buna rağmen 1.17'leri gördü..Yellen kargamı olacak nedir..

Avrupa Merkez Bankası İcra Kurulu Üyesi Mersch, reflasyonu desteklemek adına parasal teşviğe hala ihtiyaç olduğunu belirtti.

Avrupa Merkez Bankası İcra Kurulu Üyesi Yves Mersch, bankanın enflasyon hedefine ulaşmada daha kendinden emin olabileceğini, ancak bu görevin tamamlandığını söyleyebilmek için hala çok erken olduğunu kaydetti.*

Mersch, Salı günü Singapur'daki etkinlikte yaptığı konuşmada, "Altta yatan enflasyon baskılarının kademeli olarak kuvvetlenerek manşet enflasyonu desteklemesi için çok önemli bir miktarda*parasal teşviğe hala ihtiyaç var" dedi ve "Reflasyonel baskılar görüyoruz. Fiyatlama zincirinin erken evrelerindeki güçlü fiyat baskıları, sonraki evrelere hala geçmiş değil" diye konuştu.
    Zaten şu an AB bölgesinin enflasyonu 1,3...Güçlü Euro'yla enflasyonu nah görürsünüz..ya artık biz vazgeçtik, taper- maper yapmıyoruz diye yemin billah edecekler yada Trump gibi ağlayacaklar; güçlü Euro bizi yokediyor, kanımızı emiyor diye..

Yaaa dünya ne hallere geldi..bir parite oynaklıkları nelere mal oluyor..

ha haa yarım saat olmadı:

IMF warns ECB against premature bond tapering
    enflasyon..enflasyon.......teşviğe devam..

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Yanıt vermeden gitti best...

Benim bildiğim bankalarda bölge müdürlükleri genelde pasif görevlerdir. İyi bir şube müdürünün yanında bile havası yoktur.

Oysa bankaların genel müdür yardımcıları (aynen başbakan yardımcılarının hepsinin ağırlığının aynı olmaması gibi) aralarında görev ve yetki farklılıkları olsa bile banka organizasyonunda "üst yönetici"dirler.

Ben böyle biliyorum.
    dikkatinizi cekerim 800 bin dolar biriktirmis bu zat, bisverin simdi aileyi falan

NY taki savci bunu otturur simdi boylece kimlerden ne kadar rusvet aldigini falan ogreniriz

Yemisim ben onun maasini. 800 bin dolar bu ya. Kamu bankasinda mudur olacam da bakan di bakanlarin tanidigiydi gelip benden kredi isteyecek bende vermeyecegim.

Yemezler. Gormuslerdir biraz adami olur biter

6.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Sanırım bir kıdem skalası yapmışsınız.

Bankalarda durum böyle galiba...

Bölge müdürleri, genel müdür yardımcılarının üzerinde diyorsunuz galiba...

Öyle mi?

yazdığımdan nasıl böyle bir anlam çıkardınız anlamak güç..!!

hele son cümlemden sonra, pek bankacı tanımıyorsunuz galiba..?

Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Kamu bankasinda mudur olacam da bakan di bakanlarin tanidigiydi gelip benden kredi isteyecek bende vermeyecegim.

Yemezler.
    Bu güzeldi..herşeyin bir bedeli var..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by best Yazıyı Oku
    yazdığımdan nasıl böyle bir anlam çıkardınız anlamak güç..!!

hele son cümlemden sonra, pek bankacı tanımıyorsunuz galiba..?
    Haklısınız...

Anlama zorluğu içindeyim bugünlerde...

Tanıdığım tek bankacı da Jon Dowes...

Sayfa 191/1009 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291691 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •