Sayfa 2/1009 İlkİlk 123412521025021002 ... SonSon
Arama sonucu : 8072 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

hayırlı olsun
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2.  Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

USD/TRY 3,5583

Buradan devam edelim...
    dolar yükselmeye başlayınca topik kapanmış.
    fiyat ayarlamaları da diğer topikte.
    hep guneysu ayarı bunlar.
    Değerli arkadaşlar, takım vb. tutar gibi pozisyon tutup bazı hoş olmayan sözlere mazur kalmak beni kırıyor. Benim kırdığım da olduysa şimdiden özür dilerim. Artık yazmayacağım. Selamlar, saygılar.

3. Twitter da bu konuyu arayin.

viop 30 daki 1 yıllık trendi bitireyimmi ne dersiniz beyler :D
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    viop 30 daki 1 yıllık trendi bitireyimmi ne dersiniz beyler :D
    Sormaya başladığına göre kuşku başladı demektir...

Yeni başlık umarım herkese yararlı olur...

Vatana millete.

usdtry de 3,5647 gerçek gerisi şuan için yalan.
    2 gündür güç topluyor üstünde hala bar açamadık bugün halledersek artık orada biriken deli gibi satıcı var bunların tarumar edilmesi farz oldu.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Sormaya başladığına göre kuşku başladı demektir...

Yeni başlık umarım herkese yararlı olur...

Vatana millete.
    Yok boğa varmı diye kontrol ediyorum sonra plan programı yazarım saldırı yeriz gene animallaahhh.
    Bugün yüksek ihtimal kendi analizime göre bitiriyorum bu trendi haydi geçmiş ola.

3,5852 ye bir kopsak artık 2 günümüzü yediler haybeden be artık 3,5852 üstüne atıp oralarda tepinmesi lazım bunun hala 3,5647 de tırmalıyor ama satıcı çıkarmak içinse normalde sayılır bazıları tepe çizgiyi genişten çekince 3,5670 de trend çizgibi çekmişler :D oradan satıp duruyorlar ilginç.

Sayfa 2/1009 İlkİlk 123412521025021002 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •