Sayfa 4/1009 İlkİlk ... 2345614541045041004 ... SonSon
Arama sonucu : 8072 madde; 25 - 32 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    nölü len..
    Sabah sabah 2 tane kocaman yeşil bar..

55.70 56.40

56.50 57.40

du bakalım günün gerisinde ne olacak..hızlı başladı..
    DOLAR DEYİP GEÇMEYİN; 2.50 OLACAK FİLAN DEMEYİM.

2. 57.50 58.30

3. uzun yeşil bar geldi..
    ekran kaydıran çıkış..
    Boşluğa at mı sürdüler acaba..Borsa yine iplememiş gözüküyor..

Aynen haklısınız.
    1100 tl alan 3-4 kişi tanıyorum. Her geçen yıl emekli aylığı yeni bağlanan kişilerin maaşı çok trajik düşecek. Bunu başka bir topikte de paylaşmıştım. Milletin haberi yok. Hem geç yaşta hem de çok komik , daha doğrusu çok trajik maaşlar. Bizim ömrümüz görmez ama 20-25 sene sonra emekli olacak gençlerin durumu gerçekten şaka gibi.

Merak etmeyin
    bu ülkede oy alabilmek için herşeyi yapıyorlar yaparlar.
    30 yıldır kesintisiz ssk primi odüyorum.Tamamı da asgari ücretin 2 bazen 3 katı civarında 10.000 gün primi çoktan geçtim.
    Analitik düşünürsek benden odememi istenen 5300 günün 2 katı primi 2 hatta 3 katı primle odemişim.
    Bu durumda en düşük ssk emekli maaşının 4 hatta 5 katı maaş bağlanması lazım.
    Ama siyasiler oy toplama ugruna yuksek maaş hak edenden düşük maaş hak edene sanki kendi paralarıymış gibi kaydırma yaparak kahraman oluyorlar...

4.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    57.50 58.30

3. uzun yeşil bar geldi..
    ekran kaydıran çıkış..
    Boşluğa at mı sürdüler acaba..Borsa yine iplememiş gözüküyor..
    katardan bir uçak daha gelecek merak etmeyin.
    Değerli arkadaşlar, takım vb. tutar gibi pozisyon tutup bazı hoş olmayan sözlere mazur kalmak beni kırıyor. Benim kırdığım da olduysa şimdiden özür dilerim. Artık yazmayacağım. Selamlar, saygılar.

Şaşı bakıp şaşırıyormuyuz?

Faiz arttırmak sıkılaştırma değilmiş..en son bunu öğrendim ben..

Şu an piyasalar FED'in 3 kez faiz arttırmış olduğu geçen seneye göre daha sıkışık değilmiş..

Ne biçim dolarcıysam..

Dolar almak çaresizliktir diyorum..ama alıyorum..

Bakalım..bu işin sonu nerede bitecek..karakolda mı?

3,5852 ninde pek bir önemi yok aslında 3,6110 normal direnç ve geri alım noktası ana direnç daha 3,6866 da asıl oradaki tepkisi önemli.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

Sevgili ston. Baya bir yazdın çizdin, öyle olacak böyle olmalı, hay anasını babasını, vay başına vurdular vay şöyle böyle dedin ama öngörülerin çıkmaya başladı...hadi bakalım, merakla takip ediyorum
    Bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşçesine...

8.  Alıntı Originally Posted by Ahmet Buğra Yazıyı Oku
    Sevgili ston. Baya bir yazdın çizdin, öyle olacak böyle olmalı, hay anasını babasını, vay başına vurdular vay şöyle böyle dedin ama öngörülerin çıkmaya başladı...hadi bakalım, merakla takip ediyorum
    Sayın Stonhand,

Milyoner Dolarcı Sermo olarak sonuna kadar arkandayız. (Şimdi troller yanlış yorumlar)

Yaşa; Varol.

Sayfa 4/1009 İlkİlk ... 2345614541045041004 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •