Sayfa 7/1009 İlkİlk ... 5678917571075071007 ... SonSon
Arama sonucu : 8072 madde; 49 - 56 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Piyasa takipçilerinin atladığı nokta usdtry teyide geldi eyvallah 3,5647 yi geçti ama daha sepet kur teyide gelmedi 61,8 üzerine yeni attı kendini teyide 240 pips gideri var onunda yani 3,6110 benim hedefte
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Bu arada....

Karakemal yok ortalarda.

Uygun ortam değil tabi.

Bilir ne zaman ortaya çıkacağını...

3.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku

dxy daha yolun başında geçen hafta hayvan gibi düşüşte attım bu grafiğide neyse kıymetimiz biliniyor bu başlıkta.
    ben seni izliyorum.
    Değerli arkadaşlar, takım vb. tutar gibi pozisyon tutup bazı hoş olmayan sözlere mazur kalmak beni kırıyor. Benim kırdığım da olduysa şimdiden özür dilerim. Artık yazmayacağım. Selamlar, saygılar.

Ben 2013 den beri gelecek diye bekliyorum.tr büyük ekonomi değil 20 milyar$ borç buldu mu.1 yıl götürür seni.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Şimdi nereye baksanız tepeden direnç çizilmiş grafikler görürsünüz , şurdan döner yokyok burdan döner yokyok burası satış fırsatı yok asıl burası satış fırsatı :D olurmu burası daha iyi fırsat hahahahaha
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

Endeksde 124750 de spotta bir tepe yapamadı bu doların çıkışına orada deli gibi shortçu birikti onları keserlerken tepeden bununda kafasına vurmak farz oldu artık orta vade bugün yarın bitiricem bu endeks trendinide az kaldı.

7.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Bu arada....

Karakemal yok ortalarda.

Uygun ortam değil tabi.

Bilir ne zaman ortaya çıkacağını...
    ben varım ağabey.
    katardan uçaklarımla.
    Değerli arkadaşlar, takım vb. tutar gibi pozisyon tutup bazı hoş olmayan sözlere mazur kalmak beni kırıyor. Benim kırdığım da olduysa şimdiden özür dilerim. Artık yazmayacağım. Selamlar, saygılar.

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Bu yönetimin ekonomi adına yaptıkları da zaten bu: "Şapkadan tavşan çıkarma"...

Bir nevi abrakadabra...

Ya da köprü altındaki uygulamasıyla, "bul karayı al parayı..."

Ya da "üç kağıt"...

Yakında barbut başlayacak.

Ekonomi bakanı ve jöleli himayelerinde...

Başka bir şey bilmez bunlar.
    Benim amacım övmek değil bora abi..her seferinde bu kez tamam diyorum pozisyonumu alıyorum sonra zarar yaziyorum. Valla bize ogretilen çekirge bir sıçrar bilemedin 2 sıçrar.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 7/1009 İlkİlk ... 5678917571075071007 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •