Sayfa 725/1009 İlkİlk ... 225625675715723724725726727735775825 ... SonSon
Arama sonucu : 8072 madde; 5,793 - 5,800 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Aman ,Bora Bey bu günlere şükür,çok değil 15- 20 gün evvel dolar 3.38-3.39 aralığında gezerken bir anda bu topiği basmışlardı,öğleden sonra saat:15 civarı,ne olduğunu anlayamamıştık,kahkaha atanlar mı,işte gördünüzcüler mi,yarım saat içinde geldikleri gibi gittiler,o gün bugündür de toplu akın yapmıyorlar,rahatız...hele biri var,yurt dışında yaşayıp,imzasında dolar alanlara hakaret eden bir tip,evlat olsa sevilmez

2. Iyi günler, umarım haftanız iyi başlamıştır. Bu hafta için USD artma eğilimi sizce devam eder mi? Hedef tahminini ne olabilir .

Teşekkürler

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. 1 tl olacağını hiç bir zaman yazmadım, 2,7-2,90 bandında belirli bir süre kalıp ordan 5 yada 7 olacağını yazdım, Bora bey sanırım yaşınız 50 üzeri , yada 30-40 arasındaki , alınganlık yok, yazılanı millet anlamıyor yada ben anlatamıyorum, yada tecrübenin para kazanmayla ilgisine inanan yok
    Parayı hedefiniz yapmayın. 1$ Elli kuruş olacak
    duhul: eylül 2012

4. 5 çıkış dalgası tamamlandı, isteyen usd/brl grafiğine bakar, usd/try de gecikmeli o döngüyü yaşadı, brl 2 den 4 e gitti, 3,10 düştü , biz 1 yıl gecikme ile aynı grafiği yaşadık 2 den 4 e gittik, ilk hedef 3,10 olacaktır, dinlenecek ve en son 2,7-2,9 u görüp yukarı gidecek
    BRL de faizde hep yukarı gidiyor olabilir, bir bakın, bizde 20-22 ye gidereceğiz yazdığım herşey bilimsel, okuyup anlayan yok ise demek ki hata bende sn güneysudan ricam üyeliğimi silsin, yoruldum artık
    brl=Brezilya reali

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by ACIBİBER Yazıyı Oku
    1 tl olacağını hiç bir zaman yazmadım, 2,7-2,90 bandında belirli bir süre kalıp ordan 5 yada 7 olacağını yazdım, Bora bey sanırım yaşınız 50 üzeri , yada 30-40 arasındaki , alınganlık yok, yazılanı millet anlamıyor yada ben anlatamıyorum, yada tecrübenin para kazanmayla ilgisine inanan yok
    Anlama sorununuz olduğuna kani oldum.

Yaşınız ne olursa olsun durum bu...

Bu başlığa gelip de silinen iki yazınız gibi yazı yazmanın amacı sadece ve sadece tadsızlık.

Dolar hakkında dilediğiniz gibi, düşünün.

Ama "dolarda yükseliş kaçınılmaz "başlığına gelip "düşecek" diye yazı yazıp, buna "burası yeri değil ilgili başlığa git yaz" diye itiraz edenlere "ben dilediğimi dilediğim başlıkta yazarım, isterlerse atsınlar"demek bana özgürlük tanımına uygun gelmiyor.

Bak bu nedenle yöneticiler, tatsızlık çıkmasın diye dolarda her türlü duruma göre başlık açtırdılar.

İlgili başlığa yaz düşüşle ilgili düşüncelerini...diyorum.

Bilmem anlayabildin mi?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    üyelik silmek diye bir durum yok...,

Bunu da artık anla...

Üyelerin kurallara uygun davranması ya da davranmaması var.

Kurallara uygun davranmamanın karşılığı tekdir, tekdirden uslanmayanın hakkı kötektir...

Foruma yazmazsınız olur biter...

Neyse. ben de sıkıldım bu laftan sözden anlamayan insanlardan.

Başlıkta insicam, huzur bozulmasın diyorum.,

Bana ne yahu.

Bozulursa bozulsun.

Kavga döğüş...

Özgürlük var.
    Son düzenleme : BORA YAŞAR; 02-10-2017 saat: 18:29.

7. Bora bey,
    oraya yaz buraya yaz sorun değil, sorun sanırım anlatmak istediğimi anlatamıyorum, ifade edemiyorum, bu konuda haklısınız. Üyeliğimin silinmesi için msj attım, kendinize iyi bakın, bu alınganlık yada yazılan yazılarla hiç ilgili değil, artık para pul gibi saçmalıklara kafa yormak anlamsız kalan ömrümü sakin ve huzurlu geçirmek istiyorum, en azından bu formda 1 kişinin kalbini kımadığımdan eminim, en azından bu benim için sevindirici, herşeyin en iyisi sizin olsun,

Alıntı Originally Posted by ACIBİBER Yazıyı Oku
    5 çıkış dalgası tamamlandı, isteyen usd/brl grafiğine bakar, usd/try de gecikmeli o döngüyü yaşadı, brl 2 den 4 e gitti, 3,10 düştü , biz 1 yıl gecikme ile aynı grafiği yaşadık 2 den 4 e gittik, ilk hedef 3,10 olacaktır, dinlenecek ve en son 2,7-2,9 u görüp yukarı gidecek
    BRL de faizde hep yukarı gidiyor olabilir, bir bakın, bizde 20-22 ye gidereceğiz yazdığım herşey bilimsel, okuyup anlayan yok ise demek ki hata bende sn güneysudan ricam üyeliğimi silsin, yoruldum artık
    brl=Brezilya reali

üyelik sildirme sistemi yok
    en fazla forumdan çıkış kısmına basar bir daha foruma girmez ve yzazsınız
    defacto bi üyelik silme olur
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 725/1009 İlkİlk ... 225625675715723724725726727735775825 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •