Sayfa 696/1009 İlkİlk ... 196596646686694695696697698706746796 ... SonSon
Arama sonucu : 8072 madde; 5,561 - 5,568 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by MESUTK Yazıyı Oku
    o emlak / inşaat sektörü batmadan bu memlekete huzur yok.

umarım kısa sürede göçer gider.
    Bizi zayıflatmaya niyetlisin galiba..

Benzetmek gibi olmasın..tüvbe..tüvbe..

From 172 to 115 Pounds: The Faces of Venezuelan Hunger

https://www.bloomberg.com/features/2..._medium=social

2. Şunu atlamayın;

Seçmenin %50 si zor da olsa çalışıp vergisini ödüyor, diğer % 50 yi besliyor .(bldye yardımları vs)

Diğer % 50 çözülmez ise ...

Sürdürülemez , ama !
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Erdoğan ve partisi, bu ülkenin dindar, muhafazakar, dinci kesiminden alır oyu.

Bu kesimin oranı da inanılmaz yüksektir.

Öyle üç beş oranlık vergi artışıyla bana göre saf değiştirmezler.

Pragmatisttirler ama asıl sorunları laik cumhuriyetçi kesim ve altyapı iledir..

Üç beş lafla yola gelecek, üç beş armağanla gönülleri alınacak dindar insanlara hedef göstermede hiç zorluk çekmediler.

Gene çok önemli oranda bir kesim Erdoğan sempatizanlarının vergi ile ilgileri yoktur. Esnaf, köylü, gecekonducu ve çiftçidirler. Devlet yardımlarını bunlar alır.

Neyse.

Ben dolaylı vergiler dışında (o da genel bir olaydır) onları doğrudan hedef alan bir vergi/yük düşünemiyorum.
    Son düzenleme : BORA YAŞAR; 27-09-2017 saat: 21:47.

Evet yeni Brazilya'da, yeni Güney Afrika'dada benzer şeyler konuşuluyor..parayı gören kendini yeni zannediyor..

5.  Alıntı Originally Posted by ACIBİBER Yazıyı Oku
    dolardaki tepki çıkışı 3 uzun düşüş dalgasının ilk dalgasında oluşan tepki, 3,38-3,60 ı görüp direk 3,10 a inecek , ordan tepki 3,36 yada 3,30 ordan pike 2,7 yada 2,90 ı görecektir aylık kapanış mum grafiği şeklinde bakıp bunu görebilirsiniz 5 dalga çıkış bitti, 3 dalga düşüş sürecek ve trend tamamlamacak, yanlış yerden dolar alım ciddi hamallık yaptırır, ben 4 yıldır az bir miktar hamallığını yapıyorum
    Bence 3.40 uzun bir süre dip olarak kalacak.

Yeni Rusya son 3 haftada ikinci bankasını kurtardı..du bakıyım kıvılcımlar geliyordu..

Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku

7.  Alıntı Originally Posted by alpha Yazıyı Oku
    Günlükte 3.52 altı kapanışlar RSI desteğini kırdırır ki şuanda kırıldı bu da haftalıktaki her ciddi yükselişten önce mutlaka dokunduğu 55ema ya götürür. Şuanda 3.4225.
    Son durum...
    Tarih tekerrür ediyor...
    55ema güzel destek olmuş hafif altına sarksa da.
    Dip daha görülmedi demek bu basit grafiğe göre çok zor.

twitter : @alphanostra

Trump vergi tasarısını açıkladı ama pek heyacan yaratmamış gözüküyor..kurumlar vergisi 35'ten 20'ye inmiş..ve parasını getiren şirketlere bir defaya mahsus vergi uygulanacakmış..bu verginin miktarı ise açıklanmamış..pek hoşa gitmedi herhalde..
    .......................

Trump'ın vergi reformu teklifinin önce Temsilciler Meclisine, daha sonra da ABD Senatosuna sunulması bekleniyor. Teklifin ABD Kongresinden geçmesi halinde bu yıl sona ermeden Trump tarafından imzalanarak yasalaşması öngörülüyor.

http://www.bloomberght.com/haberler/...lifi-aciklandi

Sayfa 696/1009 İlkİlk ... 196596646686694695696697698706746796 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •