Sayfa 339/1009 İlkİlk ... 239289329337338339340341349389439839 ... SonSon
Arama sonucu : 8072 madde; 2,705 - 2,712 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

[QUOTE=volkan1971;835012]
     Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Bu hesaba göre usd/tl kuru kaç olması lazım ?

27.500 Dolar'lık Ford Mustang neden Türkiye'de 490 bin TL'ye satılıyor?

https://www.facebook.com/73817548625...0026213740216/

Devlet soygunu mafyadan farkı kalmadı haraç topluyor resmen halk tepkisiz

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Paylaşımlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez... Ne mutlu TÜRK'ÜM diyene...

2. Memur zammına baktım da komedi
    2018 4+3.5
    2019 4+5 hayrola...Neyse..Bu + lı zam taktiği de yeni bir icat..Eskiden zam belirlenir ocak ayı itibari ile verilirdi.
    4+3.5 kaç 7.5 ama kazın ayağı öyle değil işte neden..

100 tl maaşınız olsun

6 ay 104 tl alacaksınız
    6 ay 107.64

toplayıp 1269.84
    Geçen sene ne almıştınız 1200

toplam zam 69.84 tl

böl 12 ye 5.82 yüzdeeeee..

4+3.5 zammın gerçek zam oranı 5.82

Bora ağabey hatam varsa düzelt lütfen..Benim hesap böyle çıktı.

Alıntı Originally Posted by browjn Yazıyı Oku
    Değerli dostum, bu kadar basılan para elbette serseri mayın gibi dolaşır durur ve nerde konaklayacağını bu koca dünyada rengini pek belli etmemeye çalışır... Şimdi borsalarda pinekliyor.. Bu kağıt parçası normalde altını kükretmesi gerekiyor ama olmuyor.. 2010 yılında takip ettiğim bir analist 10 yıl sonra altını hayal bile edemeyeceğiniz çok yüksek fiyatlarda bulacaksınız... Asla unutmayın bunu demişti.. Zaman'ın dolmasına 3 yıl kaldı... Bencede bu kağıt parçasının karşılığı altınla ölçülmeli ama piyasa tınmıyor işte.... Tek gram altınım yok.. Mevduat, dolar ve eurodayım.. Mevduat ve Euro'dan kardayım.. Dolarda zarardayım baya.
    Yukarıda bahsettiğim gibi şu sentral bankerler ve saz arkadaşlarının pati çekme işlemleri bir bitsin hele..sonrası resesyon ve depresyon bana göre..3 seneye kalır mı bilmiyorum ama makul bir süre olabilir..sevgiler, saygılar benden..

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Size demiştim altında kapatacaklar. Yarın MEDYA manşet atar. Doların beli kırıldı. Psikolojik direnç 3.50 kırıldı. Dolarınızı satın.

MEDYA nın görevi budur. Büyük yatırımcıların söyledikleri haberleri yaparlar.

Peki ya 3.50 kırıldı. Şelale olması gerekiyordu? Neden olmadı şelale?

GERÇEK SATICI YOK USDTRY de! FX gücü ile yavaş yavaş aşağı getirdiler. Şimdi MEDYA desteğini alarak bunu destekleyen haberler yapacaklar.

Ama yine buna rağmen gerçek satıcı gelmezse USDTRY de kıçlarına nişadır sürmüş gibi kendileri alacaklar herkesten önce.
    Tam olarak söylediğin gibi bir habere rastlamadım bu sabah.
    Bazı tahminler var doğal olarak,
    Şöyle bir haber okudum. Muhtemelen hepimiz okuduk

http://www.bloomberght.com/haberler/...nda-seyrediyor
    Bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşçesine...

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Net %14.5 TL faizi alman imkansız. Stopajı ile kaça gelir? Piyasada böyle bir oran yok TL de. Hoşgeldin süreli max brüt %14 alırsın.

Nereden alıyorsan söyle bizde yatıralım oraya.
    Nkolay bono var Aktifbankın, istersen girip bir bak. 15.35 oranı var.
    Orada değerlendiriyorum.
    1 yıllık hesaplıyorlar
    İstediğin gibi para ekleyip çekebiliyorsun.
    Bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşçesine...

6.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    3 ay bile dayanacağını sanmıyorum,çok risk aldılar. kgf saatli bomba gibi bekliyor.ne kadar yanlış varsa bu sene yaptılar,çünkü panik haldeler.
    kgf büyük rakam.öyle hemen son görünmüyor.daha büyüme fazlasıyla düşecek seneye.işsizlik tavan yatırım taban yapacak seneye.sonra faizler 20 leri görecek ve son perde o zaman açılacak.elde ufak ta olsa bir şansları var.fakat olacağını sanmam.o yüzden yazmaya da gerek yok.ayrıca daha satılmayan bir çok şey var.araya onlar da girer.en basit i otoyollar.ytd.

Durun ya daha ikincisi gelecek..

FKB/Cantekin: İkinci KGF kurulması gündemde

Finansal Kurumlar Birliği (FKB) Başkanı Mehmet Cantekin, "İkinci KGF kurulması gündemde" dedi
    22 Ağustos 2017 Salı, 10:59

Finansal Kurumlar Birliği (FKB) Başkanı Mehmet Cantekin, "İkinci KGF kurulması gündemde" dedi.
    Cantekin, " Yeni kurulacak KGF ile ilgili talepleri otoritelere ilettik" şeklinde konuştu.

8. Piyasa stresine şiir molası:
    Nazım Hikmet'ten "Ben Senden Önce Ölmek İsterim"
    https://youtu.be/_yDsip8nKFA

Sayfa 339/1009 İlkİlk ... 239289329337338339340341349389439839 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •