Sayfa 101/151 İlkİlk ... 519199100101102103111 ... SonSon
Arama sonucu : 1208 madde; 801 - 808 arası.

Konu: Sistem Analiz

1.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    ok, vaktim olunca kayıt olacağım. dünkü faiz başlığındaki rezilliklerden sonra böyle bir karar aldım. rezalet ya, sahtekarlar kağıt dayayacak alık arıyor. ulan biz yermiyiz.
    Sen yemezsin de reis yiyip gargara yapan çoktur be :D hahahaha
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

2. Japon öncüdür beyler onu bir aklınıza not edin.
    Yani muhtemel olacaklara öncülük eder gerekirse tek başına bütün piyasayı dominede edebilir öyle deli bir paritedir.
    Eğer ki bu kafayı alıp basar gider ve bugün ayı tuzağı attıysa haftanın kalanına geçmiş olsun tek sıkıntı yeni yapacağı 117 hareketine ilk hareket geri alış ve son dip yapması lazım şuan dip var ama ilk hareket ve geri alış ortada yok yani 1 ve 2 yok onuda hallederse sonrasında baba 3 dalgası gelir güzel olur güzellllllllllllllllllllllllll

Kafada al bir denklem daha
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

3. Arada usdtry grafiği hala koymuyorum nazar değmesin satan satsın orada karıştırmayalım denizi fazla hahahaha hadi ston kaçar.
    3,5760 kırılırsa 3,62 ye kadar çarşı karışır ona göre

Geri cekilme nereye kadar olur ?

5.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Geri cekilme nereye kadar olur ?
    Geri çekilme derken hangi dalganın geri çekilmesi
    3,96 dan 3,80 emi
    3,57 den ?
    yada 3,6200 den ?
    yada 3,6480 ? vs.vs. şuank olasılıkları hesaplamaya algonun bile kafa yetmez o kadar çok değişken var ki.
    Usdzar mesela faizi arttırdı PY ile oradaki yönetimin savaşı var yönetim usdzar yukarı çıksın diyor PY yokk bırakmam küçükler tree bindi o kadar silkelemek için uğraştım onlar bir inecek diyor vs.vs.

6. Bizim PY rahat sağolsun 3,30 cular var 3,00 cılar var 2,70 ciler var euro 1,25 olacka bizde 2,50 diyen var algı mükemmel bizde ama bu usdzar işi bizim işide bozuyor ufaktan oradaki alıcıları silkeleyecekler diye yabancı algo bizide baskılıyor arada eli mahkum.

Alim noktami guncellemem gerekecek bekle bekle nereye kadar.

Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Geri çekilme derken hangi dalganın geri çekilmesi
    3,96 dan 3,80 emi
    3,57 den ?
    yada 3,6200 den ?
    yada 3,6480 ? vs.vs. şuank olasılıkları hesaplamaya algonun bile kafa yetmez o kadar çok değişken var ki.
    Usdzar mesela faizi arttırdı PY ile oradaki yönetimin savaşı var yönetim usdzar yukarı çıksın diyor PY yokk bırakmam küçükler tree bindi o kadar silkelemek için uğraştım onlar bir inecek diyor vs.vs.
    3.57 den..

Sayfa 101/151 İlkİlk ... 519199100101102103111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •