Sayfa 11/151 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
Arama sonucu : 1208 madde; 81 - 88 arası.

Konu: Sistem Analiz

GBP 61,8 de tepeyi yaptı çaktı aşağı barı ben yokum birader dedi orada 2 noktası yapıldı

1,2977 yukarı geçilmedikçe gbp aşağıda 1,2624 ve kısa ana hedef 1,24029 çıktı ortaya euro şerrosunda hala tık yok.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

2. 63.80 64.20 bandında dünden beri sağlam savaş var..
    Çok mal geliyor oradan..

ZAR pes etti 0.40 eksiye döndü..

Bizde swap yasaklandı ayağına 0.30 + dayız..

Veri beklenenden kötü gelirse ZAR da düşüş 1 i bizde de 0.50 yi bulabilir..

Yoruldu belli..
    Dinlenmesi gerek..

Bolingerın dışındayız günlükte..

15.30 veri bekleniyor hadi bakalım 2 aydır mokoko geldi bu ay adam gibi birşeyler gelsin dolar rallisi adam gibi başlasın artık mübarek 3 aydır şu dolar rallisini bekliyoruz veri adam gibi gelirse euro ve dxy 2 leri yapmış olur kısa vadede yüzde 4-5 lik ralli gelir.

Şuanki euro ve dxy 2 noktaları %5 civarı dolar rallisi gösteriyor ancak dxy de 95,47 euroda 1,1444 önemli noktalar işin şuanki sıkıntısı şu.
    Euro 1,1444 ü yukarı kesse bile dxy 95,47 desteğine ancak yaklaşır hadi buyur bir denklem daha karşımıza çıkıyor euromu gerçek dxy mi ?
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

4.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Brent yüzde 2.5 aşağıda 46.90
    Silver yüzde 1 aşağıda 16 dolarında altında , bugün birisi 14.50 ye kadar da basmış iğne bar yapmış..
    Gold 1220 dolarlarda..

Amerikan 10 yılıklar 2.37

Piyasaların geri satım olayını nasıl karşılayacağını çok merak ediyorum..

Bu bir ön hazırlık habercisi mi acaba..

Biz bu ön hazırlığı 3.64 65 lere gelerek karşılıyorsak..
    Birde ortalık karışırsa 4 ün üzerine çok hızlı atar..
    Hele birde faiz indir yawww söylemleri çıkarsa...Çok şenlenir ortam..

Ben bu yazın sakin geçeceğini düşünüyordum (um)...aslında hala düşünüyordum ki..
    Bizim kiler yine faiz demeye başladılar..

Kaldıraç yasakla
    yurtdışı forex i yasakla
    swap ı ıh de...
    Bunun bir adım ötesi ihtiyacı olmadığı halde dolara alana engel mi..
    Neden dolar alıyorsun ...Nedenin yoksa hadi yallah mı..

Olabilir..

Bir rahatsızlık var..

eee yüzde 5 büyümüştük..

olmadı mı..?? ne kurcalıyorsun ...
    öyle olacak zaten resmi dolar alımına yasak koyacaklar,ama karaborsa son sürat devam edecek. çarpıklık diye buna derim. Arjantin geçen seneye kadar böyleydi baktılar zırvalıktan öte değil, kur tekrar serbest bırakıldı. döviz yasağının nedenide MB'nin piyasaya göre ucuz döviz satmasıydı,buna sadece belli bir elit ulaşabiliyordu.aynı bizdeki 1983 öncesi gibi. bunlarda hafıza sorunu olduğundan aynı hatalara bile bile girerler.

5.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    15.30 veri bekleniyor hadi bakalım 2 aydır mokoko geldi bu ay adam gibi birşeyler gelsin dolar rallisi adam gibi başlasın artık mübarek 3 aydır şu dolar rallisini bekliyoruz veri adam gibi gelirse euro ve dxy 2 leri yapmış olur kısa vadede yüzde 4-5 lik ralli gelir.

Şuanki euro ve dxy 2 noktaları %5 civarı dolar rallisi gösteriyor ancak dxy de 95,47 euroda 1,1444 önemli noktalar işin şuanki sıkıntısı şu.
    Euro 1,1444 ü yukarı kesse bile dxy 95,47 desteğine ancak yaklaşır hadi buyur bir denklem daha karşımıza çıkıyor euromu gerçek dxy mi ?
    Pek bişi bekleme..

6.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku

hem euro, hem dolar, hem dxy artabilir

7.  Alıntı Originally Posted by m.m.e Yazıyı Oku
    hem euro, hem dolar, hem dxy artabilir
    Matematiksel olarak imkansız..DXY ile eurusd paritesi karşılıklı çalışır..

8. parite demedim. eurtry, usdtry ve dxy. ama Sn Stonhand sanırım euro dan kasıt olarak pariteyi kasdetmis

Sayfa 11/151 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •