Sayfa 91/151 İlkİlk ... 41818990919293101141 ... SonSon
Arama sonucu : 1208 madde; 721 - 728 arası.

Konu: Sistem Analiz

1. usdtry 4 saatlik tobo pert 3,5330 civarında back test yapıp 3,57 hedefine yollanması durumu mevcut artık. Yavaştan günlüktede sağ omuz dip bölgesini yapmış olacak 4 tane hayvani iğneli barla net alıcı silkeleme ve bıktırma barları.
    Sabah açıyorsun ekranda deli gibi kar var akşam bakıyorsun zarardasız 4 gündür bu böyle şu ortamda kim kalır alımda bu stresle.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

2.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Hocam siz FX tn alıyorsunuz galiba 19 temmuzda endip neresiydi?
    3,5125 kabine değişikliği haberiyle yaptılar o dip noktasını.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

3.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    bu nasıl bir karamsarlık yahu,bunalıma gireceksin bu gidişle. geçen senelerde bu hareketler olmuştu 2016 mayısta eurusd 1,16'yı yine geçmişti. o zaman bile kimse böyle panik yapmamıştı. panik yapmayıp yatanların doları 2,78 den 3,94'e geldi. şimdi bile tl mevduata göre iki kat kardalar.
    Vallahi kusura bakmasın ben 3,97 ye kadar engelledim.
    Bu kadar karamsar olmak artık işi başka bir boyuta taşımaya başladı.
    euro artarsa düşecek dedi yok dedik haklı çıktık gene düşecek düşecek akşam 3,50 olacak dendi bugün 3,54 deyiz euronun %1 artısını yedik gene düşecek düşecek ama yeter yani benden bu kadar 3,4680 aşağı kırılırsa eyvallah haklısınız derim ama şu ortamda yok arkadaş yeter yani yahu.
    Supdem nedir , çıkıştan önce supdem destek bölgesini test nedir elli kere anlattık anlamıyorsa yapacak birşey yok.

4. Usdzar bakın arka sayfalara bunun aynısı var ozaman haldır haldır düşüyordu bu zar.
    Düşecek düşecek nereye düşüyor günlükte tobo yapmış, adamlar sağ omuz dibinde faiz indirmiş ki demekki bunların merkezde kafası çalışan birileri var.
    Bizde şuan olan 3,5330 testi yapılacak işte şuan 4 saatlik tobo kırıldı ve back testteyiz usdzar da supdem desteği son bir ziyaret ediyor işte.
    Nedir bu moral boz boz boz dolar 3,30 olacak diye 2 ay oldu nerdeyse 3,46 da biz günlük tobonun baş bölgesini yaparken birileri 3,10 olacak goldman dedi 2,50 olacak diye göbek atıyordu ben orada long pozlara ek yapıyordum.

5. Dolares 14 haziranda düşüşünü tamamladı. Budan sonra 14 /6 nın altında yeni dip yapmadan son tepeyi deneyecektir. 1. dalga tamamlanana kadar kerizi ürkütmeden hareketler olacaktır. 1. dalga tamamlandıktan sonra bıktırıcı bir dalga silsilesi olasıdır. Sonrasında itki/düzeltme seçimine göre sert hareketler/testereler beklenmelidir.
    Yazıp çizdiklerim yatırım tavsiyesi olmayıp faldan öteye gidemez....

6. Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

7.  Alıntı Originally Posted by asgaridr Yazıyı Oku
    Dolares 14 haziranda düşüşünü tamamladı. Budan sonra 14 /6 nın altında yeni dip yapmadan son tepeyi deneyecektir. 1. dalga tamamlanana kadar kerizi ürkütmeden hareketler olacaktır. 1. dalga tamamlandıktan sonra bıktırıcı bir dalga silsilesi olasıdır. Sonrasında itki/düzeltme seçimine göre sert hareketler/testereler beklenmelidir.
    Yazıp çizdiklerim yatırım tavsiyesi olmayıp faldan öteye gidemez....
    Son tepe neresi 3.94 mü?

8. Hayır şunuda anlamıyorum.
    Yanlış pozdayız nokta.
    Düşecek 3,30 hedef nokta.
    Düşecekkk düşecekkk düşeceCEKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
    ya tamam açarsın bir başlık arkadaş ben bu doları satıyorum buyrun dersin, teknik nedenlerini ortaya koyarsın 3,30 mu oldu ozaman millet gelir teşekkür eder hoş bu memlekette yapı değişti artık iyiliğe teşekkür eden yok terste kaldımı Allah bin belanı versin diyen ganimet gibi.
    yani hergün düşecek düşecek düşecek arkadaş yapma etme piyasa ilemi uğraşalım böyle işlerlemi uğraşalım düşecekse satarsın elindeki doları viopda '' SAT '' tuşu var satarsın güzel kardeşim düştükçece para yaparsın , zengin olursun neyin tatavası bu 2 aydır hani başlarda anladık iyi hoştu ama kabak tadını vereli çok oldu

Sayfa 91/151 İlkİlk ... 41818990919293101141 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •