Sayfa 102/804 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 809 - 816 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1. Bırı ben

Alıntı Originally Posted by kemalsoydere Yazıyı Oku
    avlananlar parmak kaldırsın
    39 alıs 36 satıs .bu 260lardan alanları yıyorla sımdı

2. Adamlar sırket hakında bılgıde okudum hıc borsa oynamamışlar peeeeehhh

3.  Alıntı Originally Posted by tarikkocc Yazıyı Oku
    bir hissenin tepki vermesi için kynin toplu şekilde panik yapıp satması gerekir. bunlar ise o paniği yaptırmadan yavaş yavaş ellerindekini veriyor.

peki ellerindekini ky'ye dağıtınca hayrına biri gelip ky'nin zararını çıkarması için kağıdı yukarı çeker mi? sanmam.

burdan sat da diyemez kimse zararı olanlar için ama adamların tek bir amacı var ellerindekini bir şekilde çıkmak. adamlar 2'den bile çıkabilseler kardalar.

ve bizim değerli spk bu işlemleri yapanları bulamıyor ya da adamların her şeyi kuralına uydurmuş.

bu arada elimde yok ama sinir oluyorum boyle ky'ye karsı bu kadar acımasız olanlara.
    Çok güzel yazı olmuş,son kısmı ky ye acımasız olması demişin,ky spege acırmı? firsat bulsa acımaz burası borsa(kumarhane)acıma duygusu olmaz
    Hisse 4,48-5 lira arasında iken yazmıştım mayıs ayına kalmaz diye adamlar kılıfına uydurdu

4. Herkes zarar ettide beklenti neydi 200 tl ye gitmesimi kagidin bnce uzun vadeli yatirimcilik boyle kagitlara olmamali

¥

5.  Alıntı Originally Posted by YILMAZ12 Yazıyı Oku
    Herkes zarar ettide beklenti neydi 200 tl ye gitmesimi kagidin bnce uzun vadeli yatirimcilik boyle kagitlara olmamali

¥
    uzun vade çok kaliteli şirketler var olsa olsa vur kaç kagıdı olur bu ytd degil asla

6. Kimse kalmamış hakan yine operasyonu tamamlamış sanırım

7. Hakanini yeni kağıdı var...😊😊

SM-J700H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Galıp ve Hakanın zukmedıgı KY kaldı mı ?

Sayfa 102/804 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •