Sayfa 103/804 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 817 - 824 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

Kimse baskasına güvenip hisse senedi almamalı önce araştırsın borsa kan emicilerle dolu son ah vah çeken olursun.

2. Bugün 2.37 den aldım. 2.38 ve 2.39 dan iyi mal aldılar. Kapanışa doğru 2.39 u kaldırması iyi oldu. Kısa vadede düşüş bitti gibi duruyor. 5 ten beri takip ediyordum yeni aldım. Umarım yanıltmaz beni. Ytd...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bu arada bu kağıtta fazla ky yok. Aracı kurumlar birbirine satıyor. Toplasan en fazla 500 bin tllik ky vardır. Bu rakam da kimseyi mutlu etmez. Ciddi bir yükseliş olmaz ama bir tepki gelebilir belki... Ytd...

4.  Alıntı Originally Posted by 44sahap Yazıyı Oku
    Bu arada bu kağıtta fazla ky yok. Aracı kurumlar birbirine satıyor. Toplasan en fazla 500 bin tllik ky vardır. Bu rakam da kimseyi mutlu etmez. Ciddi bir yükseliş olmaz ama bir tepki gelebilir belki... Ytd...

Sadece benim elimde 78 ooo lik mal varken sen 500 ooo ky diyosun ben buna gulerim

SM-A510F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Kardeş böyle kağıtlara nasıl o kadar para koyuyorsunuz. Bist 100 e istediğin kadar para bağla ama bu türlere cesaret ister. Umarım kazanırsın...

6.  Alıntı Originally Posted by 44sahap Yazıyı Oku
    Kardeş böyle kağıtlara nasıl o kadar para koyuyorsunuz. Bist 100 e istediğin kadar para bağla ama bu türlere cesaret ister. Umarım kazanırsın...

Kaybede kaybede kazanmayi ogreniriz arbul da sifirlandim adesede 60000 zarardayim ama yillardir elimde enka gibi destekci olduguna dua ediyorum zaten buradan zarar cikmadan satmam isterse arbul gibi sifirlasin zarari cikardigim gun enka haricinde borsadan hicbir hisseye almayacagim faize yatiracagim harammis ama burada hergun kufretmek onun cebindeki benim cebe benim cepteki onun cebe dolandirilicigindan iyidir bide burada administration ler varya durmadan ceza verip banliyorlar yaw banlasaniz kac yazar spk gibisiniz her seye musade var bas kaldiranin basini keseriz modundalar pazarlama sirketi gibi herkeze bol kazanclar ilerde gene gorusuruz cezam bitince gelirim nasilsa ban yerim 3 vakte kadar

Alıntı Originally Posted by TeKSEN Yazıyı Oku
    Sadece benim elimde 78 ooo lik mal varken sen 500 ooo ky diyosun ben buna gulerim

Ky 78 bin lot alıyorsa by milyon almalı bu hisse nin hiç mi beklentisi yok yaptığı iş teneke ambalaj ı kısa sürede bu şirket çok büyümüş

8.  Alıntı Originally Posted by galipabi Yazıyı Oku
    Hakanini yeni kağıdı var...😊😊

SM-J700H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hangisi ya bu adam köşeyi dönemedimi hisseyi nerden nereye taşıyor 5 kat kazanıyor

Sayfa 103/804 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •