Sayfa 104/804 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204604 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 825 - 832 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1.  Alıntı Originally Posted by TeKSEN Yazıyı Oku
    Sadece benim elimde 78 ooo lik mal varken sen 500 ooo ky diyosun ben buna gulerim

SM-A510F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Anlaşılan kağıtın çoğu ky de umarım maliyetiniz buralardadır

2. Maliyetim 320 lerde asagi salarsa maliyet dusururum yok salmazsa maliyet cikaririm batmazsa sikinti yok zaman cok baya ogrendim borsanin kumar oldugunu insallah kimse zarar etmez asgari 1 yil gozden cikardim

3.  Alıntı Originally Posted by TeKSEN Yazıyı Oku
    Maliyetim 320 lerde asagi salarsa maliyet dusururum yok salmazsa maliyet cikaririm batmazsa sikinti yok zaman cok baya ogrendim borsanin kumar oldugunu insallah kimse zarar etmez asgari 1 yil gozden cikardim

Ama böyle yüksek meblağ ile bu tür hisselere girilirse ne olduğunu halen öğrenememişsiniz. Bu hisseyi küçük insanlar çeviriyor. Tam bir açlar. 3 krş un hesabını yapıyorlar. Maalesfki siz ve bir çok ky satmadığı sürece bu hisse asla 3, 2 yi görmez. En fazla 2, 6 ları görürse görür. Ytd

4. Ben satmadan yukari gitmeyecekse cokta sikinti yok koca hisse benim.elimdeki 3 e 5 e bagliysa bagladim yillarca satmam gerekirse batsin arbul zadeyim ben bntas ida eklerim porteyime sifir sikinti bundan sonra faize yatiracagim 1 yilda bunlardaki zararimi cikaririm bol kazanclar sizede

5.  Alıntı Originally Posted by TeKSEN Yazıyı Oku
    Ben satmadan yukari gitmeyecekse cokta sikinti yok koca hisse benim.elimdeki 3 e 5 e bagliysa bagladim yillarca satmam gerekirse batsin arbul zadeyim ben bntas ida eklerim porteyime sifir sikinti bundan sonra faize yatiracagim 1 yilda bunlardaki zararimi cikaririm bol kazanclar sizede

Kimseye kaptirma hisseni

¥

6. Satmam kardes 190 dan cemas alip 6 sene sonra 0.56 a satan adamim ben sattigimiz cemas 1 ay sonra 2 lere geldi

7.  Alıntı Originally Posted by TeKSEN Yazıyı Oku
    Satmam kardes 190 dan cemas alip 6 sene sonra 0.56 a satan adamim ben sattigimiz cemas 1 ay sonra 2 lere geldi

İşte ben de onu diyorum. Sen sattıktan sonra ancak görürsün bu hissenin 3, 2 yi geçtiğini. Bu saatten sonra ancak alsat yaparak zararını kurtarabilirsin. Mesala Yarından itibaren hissenin yükselişe geçebileceğini düşünüyorum. Ancak gitgeller olacaktır ve sizde al sat yapabilirsiniz. En son hisse haftaya 2, 60 -2, 80 arasında yerlesecektir. Sonra kaç sene beklersiniz orası size kalmış. Ytd

8. Ben 2008 yilinda bi arsa aldim 2015 yilina kadar deger kazanmadi suanda aldigim fiyatin 13 misli deger kazanmis ben aldigimda m2 fiyati 240 tl mis suanda 3000 tl o yuzden diyorumki zamanim cok zarar kurtarma derdimde yok ya herro ya merro eger ben satmadikca cikmayacaksa cikmasin beklerim batmadikca bu hisseden zarar etmeyecegim ogun geldiginde burada paylasacagim insallah kimse zarar etmez bol kazanclar faiz harammis borsa helalmi sanki kumarin alasi var burada teknik meknik anlamam ben suan portey zararim 126ooo tl satmadikca batmadikca zarar olarak gormuyorum ben

Sayfa 104/804 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204604 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •