Sayfa 13/804 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 97 - 104 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1.  Alıntı Originally Posted by manidar Yazıyı Oku
    Evet, şu an da da millete gaZ veriyor, satış yazmayın tabandan alacam diye, güya yabancı satışı olacakmış, başka birileri mal boşaltmış, falan filan.
    eğer böyle birşey söylemişse elinde mal kalmış demektir. ben spek olup böylelerini yakalasam 10 tabanda sattırmazdım. işte arada 3-5 kuruşu olan ky gidecek.
    yatırım tavsiyesi olarak almayınız. sadece beni baglar.

2.  Alıntı Originally Posted by ekspert34 Yazıyı Oku
    Gerçekten hakan kürklü denen it bu hissede mi
    evet bu hisseyi zaten o gruplar açarak çıkardı nasıl çıktı zannediyorsun 9 tll iken 12 tl diyordu gruplarda whatsup gruplarında yatırım tavsiyesi değil asla

3.  Alıntı Originally Posted by tarikkocc Yazıyı Oku
    eğer böyle birşey söylemişse elinde mal kalmış demektir. ben spek olup böylelerini yakalasam 10 tabanda sattırmazdım. işte arada 3-5 kuruşu olan ky gidecek.
    sen gruptaysan yada whats up grubunda olan varsa kopyalayıp atsın buraya

4.  Alıntı Originally Posted by tarikkocc Yazıyı Oku
    zaten kendi satıyor dünden beri başkası değil, bunlar hep böyle yaparlar, ben satmıyorum başkası satıyor derler

5. Uzun lafin kisasi daha cok mu dusecek. Satip kurtulalim mi

SM-G920F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Benim anlamadığım olay 300 000 den sistemli olarak ara ara alım yaparak 180 000 lota kadar geldi bundaki amaç toplamakmı yoksa azalıyor hadi sizde alın pisikolajisi vermekmi

7.  Alıntı Originally Posted by sertan060606 Yazıyı Oku
    sen gruptaysan yada whats up grubunda olan varsa kopyalayıp atsın buraya
    yok ben bu herif kimdir tanımam etmem hisseden bir lot almışlığım yoktur. sadece nasıl kandırıyor milleti merak ediyorum. insanlar nasıl güveniyor boyle kalpazanlara.
    yatırım tavsiyesi olarak almayınız. sadece beni baglar.

8.  Alıntı Originally Posted by tarikkocc Yazıyı Oku
    hakan hadi showunu göster bakalım az daha çak ))

Sayfa 13/804 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •