Sayfa 326/804 İlkİlk ... 226276316324325326327328336376426 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 2,601 - 2,608 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1. Yükselirken erken davranıp 1.62 'den verdiklerimi 1.49 'dan geri aldım. 1.42 lere gelirse ordanda 1.55 lerden verdiklerimi alır beklerim.
    Gerisi ya nasip ya kısmet.
    Ytd

2.  Alıntı Originally Posted by talebe37 Yazıyı Oku
    Yükselirken erken davranıp 1.62 'den verdiklerimi 1.49 'dan geri aldım. 1.42 lere gelirse ordanda 1.55 lerden verdiklerimi alır beklerim.
    Gerisi ya nasip ya kısmet.
    Ytd
    1.85 ten verdiklerimi yeniden almak için acelenetmişim. Hatta sabahki 1.5-1.56 dan okutmak lazımmış. Bilemedik.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

3. Yarin sabah sert bir yükselis bekliyorum.Seçime kadar bilançonun ekmeğini diğer hisseler düşerken yedirip yeni arsaya da ne yapacaklari netlesirse bu yukari trendi hizlandirir.Ama ihracat rakamlari 1milyon dolar daha da artmali.Döviz getirisine yönelmesi lazim.bntaş Başarili bir makina parki...para basiyor hemde metalden...

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    bu hisse zarar üstüne zarar yazarken 6 liraları gören Bantaş değil mi?
    Sağlam kar açıklayıp bedelliyle para toplayıp yatırımlarını , yenilemelerini yapan şirket eski zirveleri neden denemesin de buralarda gezsin acaba?
    Son zamanda bizim borsada o durum tersine işliyor kar eden düşerken zarar eden yükseliyor ilginç temeli güzel duruyor ama biz ky önemli olan tahtacı maldamı değilmi bizim borsanın tek gerçeği bu tahtacı maldaysa istediği kadar zarar yazsın öz sermayeyi yesin defter değeri eksi olsun hiç önemli değil gider ama tahtacı malda değilse rekor karlar açıklasada boş.YTD

5. 1.40-1.45 arasıda gap var orayıda doldurabilir belki

6. Bilançonun açıklandığı gün bırakılan boşluğu doldurdu yeniden 1,51 üstüne atarsa şık olur

7. Birgun de dusmedigini gorsem disimi kiracam...

Şirketin temel verilerinde rahatsız edici bir durum yok görünüyor.
    Yatırımlarında özvarlık kullandı.
    Zaten çok borçlu değildi, ancak yeni yapacağı yatırımları bedelli ile finanse etme yolunu seçti.
    Fabrikayı büyüttü. Yandaki arsa üzerindeki yapı ile birlikte satın alındı.
    Yatırımların meyvesi alınmaya başladı, satışlar artıyor, karlılık artıyor.

Eeee yükselmesi için daha ne olması gerekiyor?
    Acaba bilançolarda istikrar olacak mı? Bu mudur sorun?
    Yoksa şirketin halka açıklık oranı mı engel. Yüzde 60 a yakın borsada olması mı?
    Patron hissesi olması güvenilirlik problemi de var galiba. Bedelli öncesi patronların yüksek fiyatlardan hisse satışları yapmış olması mı?

Yaaa bir kere de doğru hisse olsun. Biz alınca hep tepesine vuruyorlar böyle şansın ...

Sayfa 326/804 İlkİlk ... 226276316324325326327328336376426 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •