Sayfa 372/804 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 2,969 - 2,976 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

Durdo da da benzer şekilde bilanco sonrası 4 e kadar bastilar. Ben de senin gibi tersini düşünüp aldım. Sonuç durdo cift hanelerde bntas 2 lerde.
    Cogu arkadas bilanço da faaliyer karindan ziyade dönem karına odaklaniyor. Bu birinci hata.
    Şirketin o anki durumuna odaklanılıyor bu 2. Hata. Oysa şirketin gelecekteki durumuna odaklanmak daha doğrudur.

Bntas borcsuz yapisi. Üretim artışına dönük faaliyetleri ile uzun vade guzel isaretler veriyor.
    Belki dogru belki yanlis yaptim ama 2 üzeri yeniden maliyetlendim.
    Herkese bol kazanclar

Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Durdo da da benzer şekilde bilanco sonrası 4 e kadar bastilar. Ben de senin gibi tersini düşünüp aldım. Sonuç durdo cift hanelerde bntas 2 lerde.
    Cogu arkadas bilanço da faaliyer karindan ziyade dönem karına odaklaniyor. Bu birinci hata.
    Şirketin o anki durumuna odaklanılıyor bu 2. Hata. Oysa şirketin gelecekteki durumuna odaklanmak daha doğrudur.

Bntas borcsuz yapisi. Üretim artışına dönük faaliyetleri ile uzun vade guzel isaretler veriyor.
    Belki dogru belki yanlis yaptim ama 2 üzeri yeniden maliyetlendim.
    Herkese bol kazanclar
    https://eksiup.com/p/bh1370685t92

3. Kavanoz kapagi karaborsaya düştü. Fabrikalar kavanoz kapagi yetistiremiyor.Bantas üretmeye devam .

Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Kavanoz kapagi karaborsaya düştü. Fabrikalar kavanoz kapagi yetistiremiyor.Bantas üretmeye devam .
    Yaas hakkatten kavanoz kapağı üretiyor mu.?
    Gecen hafta lazim oldu, bir büyük grossmarkette bulamadım şaşirfım. Kavanoz var kapak yok.
    Sonra baska bir gross da buldum, 100 tane aldım
    Tanesi 25 kuruş deyince pahalı geldi ama önemsemedim aldım.
    Bir hafta sonra Ankara Gimat ta bu tür ürünler satan büyük bir magazada km kasa yaninda kapakları görünce öylesine sordum. 50 Kuruş deyince ben şok tabi. Neden boyle diye sordum.
    -Abi piyasada kapak yok dedi. Gülmüştüm.
    Demek ki doğru imiş.
    Bantas malı kapaktı yani ))

Bilanço öncesi 1.80-1.90 a kadar çekilebilir.

3.Çeyrek bilanco sonrası yeni yatırımın etkisi ile yıllık bilanço beklentileri ile 3 üzeri fiyatlari hedefleyeceğini düşünüyorum.

Sayfa 372/804 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •