Sayfa 375/804 İlkİlk ... 275325365373374375376377385425475 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 2,993 - 3,000 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1. Bugün tepmesi lazım yukarı
    ytd

2. Sayın Cefaks. Günlük pasta rica edebilir miyim? Teşekkürler

3. Sn. @Cefaks rica etsem kapanışta TEKTU VE BNTAS aracı kurum dağılımını paylasabilir misiniz?
    Yazdıklarım kendi düşüncelerimden ibaret olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

4. Bu baskının sebebi ne anlamadım
    ytd

İnandığın hissenin fiyatı düşerken korkmayacaksın, aksine onlar verdikçe sen alacaksın. BNTAS özelinde söylemiyorum bunu.

Ben şahsen BNTAS ın düşmesini fırsat bilirim. Zaten fazla alamadım. Düşündüğüm seviyelere gelirse daha fazla almayı düşünürüm.

6. Neyle alcan? Sonu yok ki. Pek mantıklı değil gibi. Önemli olan hisseye inanmak değil, aşık olmamak, vaktinde vedalaşmayı bilmek.
    Her hisse illaki çıkıyor zaten ama vaktinde çıkılmazsa fena...
     Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    İnandığın hissenin fiyatı düşerken korkmayacaksın, aksine onlar verdikçe sen alacaksın. BNTAS özelinde söylemiyorum bunu.

Ben şahsen BNTAS ın düşmesini fırsat bilirim. Zaten fazla alamadım. Düşündüğüm seviyelere gelirse daha fazla almayı düşünürüm.

7.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    inandığın hissenin fiyatı düşerken korkmayacaksın, aksine onlar verdikçe sen alacaksın. Bntas özelinde söylemiyorum bunu.

Ben şahsen bntas ın düşmesini fırsat bilirim. Zaten fazla alamadım. Düşündüğüm seviyelere gelirse daha fazla almayı düşünürüm.
    şu an için ben de aynısını düşünüyorum. 2.03 ten en son satmıştım. 1.88 ortalama ile tekrar aldım. Almaya devam parça parça... Yabancı takası düşmedikçe almaya ve tutmaya devam...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
     Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku

Neyle alacağız ortak, adı üstünde güccükyatırımcı para yok olsa dükyan senin.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

Sayfa 375/804 İlkİlk ... 275325365373374375376377385425475 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •