Sayfa 382/804 İlkİlk ... 282332372380381382383384392432482 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 3,049 - 3,056 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1. Düzeltmeyi abarttığını düşünüyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
     Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Düzeltmeyi abarttığını düşünüyorum.
    Düzeltme olmaktan çıktı harbi düzme'ce yaptılar.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

3. 19 eylül de 2 13 tl ile zirve yaptığı zaman takasa 23 eylül de geçer ve devamlı düşmüş 23 eylülden bugüne takas değişimi bir o kadarda alım gelen aracı kurumlardan satmışlardır onlar takasda görünmez dünki pasta hariç .
    yatırım tavsiyesi değildir

4. Benden söylemesi spek geçenlerde günlük gelip bir kol kestim, o malın %20 fazlasını aldım, keyfin bilir.

5. Hissede olduğum sürece kaybetmeme ihtitimalimizde, kazanmama ihtimalimiz de % 90

maalesef durum budur.

6. Dün merlly 201.000 lot almış. Yabancı satışı sınırlı. Şirketin durumu ve sektörü iyi durumda. Orta vadede prim yapabilir. Düştükçe parça parça alıyorum. Tabi kendi görüşüm, tam tersi de olabilir...
     Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Hissede olduğum sürece kaybetmeme ihtitimalimizde, kazanmama ihtimalimiz de % 90

maalesef durum budur.
    SM-M105F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by 44sahap Yazıyı Oku
    Dün merlly 201.000 lot almış. Yabancı satışı sınırlı. Şirketin durumu ve sektörü iyi durumda. Orta vadede prim yapabilir. Düştükçe parça parça alıyorum. Tabi kendi görüşüm, tam tersi de olabilir...

SM-M105F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bedelli sermaye artırımıyla bünyesini iyi güçlendirdi, yakın geçmişte ciddi bir operasyon geçirip başladığı yere geri döndü, teknik olarak gördüğü zirvenin çok çok altında. O gördüğü fiyatı etmezdi tabi de bu fiyat da oldukça uygun duruyor. sektörü ise beğenmiyorum açıkçası, mali bünyesi sağlam diye aldım.

8. Geçen sene bilanço açıklandığında 1.15 den 1.55 leri görmüş, o günden bugüne bedelli yaptı, karı da geçen seneden güzel gelecek
    sıkıntılı bir süreçden geçiyoruz ama bilançoyla beraber bu fiyatlarda kalmayacaktır.

Yıllardır görmediğim tavanı bantaş da görebilirim bilanço geldiğinde, bekleyebilirsem.

Sayfa 382/804 İlkİlk ... 282332372380381382383384392432482 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •