Sayfa 433/804 İlkİlk ... 333383423431432433434435443483533 ... SonSon
Arama sonucu : 6428 madde; 3,457 - 3,464 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1. Şirket 12 aylık bilançosunu neden açıklamadı? Bilgisi olan var mı?

2. Isyatirim sayfasında analiz bölümünde mali tablolar bölümünde var. 2019/12 diye. Bakabilirsiniz..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
     Alıntı Originally Posted by damme Yazıyı Oku
    Şirket 12 aylık bilançosunu neden açıklamadı? Bilgisi olan var mı?
    Malum salgın nedeniyle 1. çeğrek bilanço son açıklama tarihi 1 HAZİRAN, büyük ihtimalle MAYIS ayı içinde kağıtlar bilançolarını açıklayacaklar.

Acaba bu yılda MAYIS ta sat git olacakmı ?
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

4. 3 ocak tarihli yatırım teşvik haberi sonrası şirketi arayıp bu teşviklerle ilgili adım atıldı mı diye soran oldu mu ?

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bu hissenin takasları anında değişiyor. Alan hemen satıyor satan alıyor. Ky de çok işlem yapıyor. O yüzden yerinde sayıyor.

Alıntı Originally Posted by scharif07 Yazıyı Oku
    Yüzdük yüzdük BNTAS ın kuyruğuna geldik.Öncelikle bist 100 ün bu hafta 100 bin i test etmesini bekliyorum.Bntasın da büyük ihtimalle yarın sabah tan start vermesini bekliyorum.Ve hafta boyunca pozitif seyir izleyecektir ve sonunda o kırmakta zorlandığı yeri 3.14 ü gene test edecektir.İkin ci sıkıntılı yer olan 3.03 (şansa yarınkı tavan fiyat)ya yarın yada salı orya değmesini bekliyorum.
    Eğer 3 ün üzerinde 2 gün kapatırsa haftalık tada 3.15 kapatma ihtimalini hayli yüksek görüyorum.
    SAYGILAR SEVGİLER...
    Bist 100 bini test edemedi bntas 3 ün üzerine attı kendini.Son dakika 3.02-3.03 çalışan bntas kapanışı 3.01-3.02 kapadı.Keşke 3.03 kapasaydı.Daha iyi olurdu.Maalesef en yüksek seviye 3.13 ü gördü.O an derinliği takip ediyordum (garanti birmiliyon yüzbin lot aldı sattı ki garanti hiç bu kadar aktif olmamıştı.)3.13-3.14 oldu 1 lot alan olmadı ben bari alayım dedim hesabıma girene kadar geri döndü.Hayırlısı..Ama haftalık kapanış en azından piskolojik seviyenin üstünde kapamış oldu.
    Şimdi ise ikince bölüm;haftaya ne olur ne yapar
    Bence Pazartesi 3 ün üzerinde kapasın ,Salı günüde kademe kademe yükselsin.Bu arada çok söyleniyor,çok dile getiriliyor 3.20 seviyesi gerçekten önemli seviye.Nitekim bu seviyeyi geçince çoğu kişi satışa geçecek ben kendimi hariç tutuyorum çünkü bu seviye önümüzdeki günlerin taban seviyesi olacak,kötü günlerde dib noktası nı burada oluşturacak.
    Elinde uzun süre tutmasını bilenler için hedef fiyat 6.80- 7.50 li seviyeler ön görmekteyim. Tabi ki süre olarak ekim gibi düşünüyorum.
    SAYGILAR SEVGİLER.
    İYİKİ İNSALARIN KENDİ AKILLARI VER DÜŞÜNÜP KENDİLERİ KARAR VERİYORLAR!

7.  Alıntı Originally Posted by scharif07 Yazıyı Oku
    Bist 100 bini test edemedi bntas 3 ün üzerine attı kendini.Son dakika 3.02-3.03 çalışan bntas kapanışı 3.01-3.02 kapadı.Keşke 3.03 kapasaydı.Daha iyi olurdu.Maalesef en yüksek seviye 3.13 ü gördü.O an derinliği takip ediyordum (garanti birmiliyon yüzbin lot aldı sattı ki garanti hiç bu kadar aktif olmamıştı.)3.13-3.14 oldu 1 lot alan olmadı ben bari alayım dedim hesabıma girene kadar geri döndü.Hayırlısı..Ama haftalık kapanış en azından piskolojik seviyenin üstünde kapamış oldu.
    Şimdi ise ikince bölüm;haftaya ne olur ne yapar
    Bence Pazartesi 3 ün üzerinde kapasın ,Salı günüde kademe kademe yükselsin.Bu arada çok söyleniyor,çok dile getiriliyor 3.20 seviyesi gerçekten önemli seviye.Nitekim bu seviyeyi geçince çoğu kişi satışa geçecek ben kendimi hariç tutuyorum çünkü bu seviye önümüzdeki günlerin taban seviyesi olacak,kötü günlerde dib noktası nı burada oluşturacak.
    Elinde uzun süre tutmasını bilenler için hedef fiyat 6.80- 7.50 li seviyeler ön görmekteyim. Tabi ki süre olarak ekim gibi düşünüyorum.
    SAYGILAR SEVGİLER.
    İYİKİ İNSALARIN KENDİ AKILLARI VER DÜŞÜNÜP KENDİLERİ KARAR VERİYORLAR!
    Bu beklenti ne için acaba? Sürdürülebilir karlılık ve sermaye kadar kar mı?

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Söğle diyeyim öncelikle dollar bazlı tarihi zirvesi 1.51 cent * 6.80.tl = 10 tl. Fibonaci seviyesinin maksimum seviyesi de 1.26 cent buradan %10 hata payı düşerek 1.260-1.26=1.134 cent.*6.80=7.70 e denk geliyor.
    Süre olarak ekim ayı düşünmem de şöyle ki ; Halka arzdan beridir ekim ayları sonu hep dip seviyesi olmuş ve kasım ayında bir canlanma meydana gelmiş.Ve mart şubat aylarında da maksimum seviyeye çıkmış. Corona kayıp lı bir süre olarak ta 1 çeyrek(3-4 ay) süreyi mart şubat ayından çıktım ve sonuç ekim ayı nı işaret etti bana.Biraz karışık anlatmış olabilirim ama dilimin döndüğünce sade şekilde anlatmaya çalıştımTabiki ambalaj sektörünün canlanması,yaptıkları yeni tesis den yapacakları gelir,Bulgaristan a ve Irak a yaptıkları ihracat(haziran sonu gibi hızlanacaktır muhtemelen).Ve bir ara yabancı ortak arayışı nın belki tekrar dile gelmesi ihtimali...
    Genel olarak zaten ithalat ve ihracatta kısmi yapılsada corona nın etkisinin iyice hafiflemesi ile beraber her sektörün aşırı ivmelenmesini beklemek doğru olur bence.Buna müteakip işlerinde hızlanması beklentim doğrultusun da.
    Benim senaryom bu şekilde.
    SAYGILAR SEVGİLER.
    İYİYKİ İNSANLARIN KENDİ AKILLARI VAR DÜŞÜNÜP KENDİLERİ KARAR VERİYORLAR !

Sayfa 433/804 İlkİlk ... 333383423431432433434435443483533 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •